כושר טוב ישראל: ה-Galaxy Watch נוחת בארץ

קצת אחרי ה- Note 9, גם השעון החכם המשופר שמתלווה אליו זמין לרכישה – במחיר שיהפוך למשתלם הרבה יותר אלו שירכשו את שניהם ביחד

הפופולריות של סמארטפון ה-Galaxy Note 9 מתפשטת בארץ במהירות, כאשר את דגם ה-128GB הסטנדרטי ניתן כבר למצוא במחיר של 3,500 שקלים חדשים בייבוא מקביל, ואף ב-3,150 שקלים חדשים "בלבד" בחנויות באילת, ואילו את דגם ה-512GB הייחודי ניתן להשיג בקצת פחות מ-4,000 שקלים חדשים בעיר הדרומית – ועכשיו מגיע תורו של השעון החדש לעשות עלייה, בתקווה ליהנות מפופולריות דומה תודות להצטרפותו הרשמית אל משפחת ה-.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ה-Galaxy Watch החדש מחליף את משפחת ה-Gear של סמסונג, אך אל תחשבו שזה אומר מעבר למערכת האנדרואיד – השעון ממשיך להריץ את Tizen OS שליוותה אותנו מהשעון הראשון של הענקית הקוריאנית, וזו מבטיחה לנו מגוון יישומים ותצוגות Watchface עשיר יותר מאי פעם שתומך בה, כולל העוזרת החכמה Bixby וגם תמיכה ב- Pay לביצוע תשלומים בזמן אמת (שעדיין לא זמינה בישראל, לצערנו) בהתבסס על .

אפשר לקנות גם לחוד – אבל הכי טוב (ומשתלם?) ביחד

השעונים עצמם יוצעו בצמד גדלים, עם רצועת 42 מילימטרים צרה לבעלי מפרקי ידיים עדינים יחסית ועם רצועת 46 מילימטרים לאלו שמעדיפים מימדים ומשקל מוגדלים שילכו איתם לכל מקום – שניהם עם מראה שמזכיר במידה בלתי מבוטלת את דגמי ה-Gear S3 משנה שעברה, כולל מסכי Super עגולים של 1.2 אינץ׳ או 1.3 אינץ׳ ברזולוציית 360×360 נאה לתחום.

הדגם המוקטן זול במעט אך גם מציע חיי מופחתים ביחס לאחיו

מעבדי Exynos כפולי ליבה בתדר 1.15GHz יהיו אחראים על ההפעלה מאחורי הקלעים, 768MB של RAM אמורים להספיק לכל היישומים שתרצו להריץ על המכשירים ו-4GB של נפח אחסון מובנה יספיקו לאינספור תצוגות שונות לשעון וגם לרשימות השירים שלכם, שאותן ניתן יהיה להוריד מ-Spotify (בהנחה שכבר יש לכם מנוי) במסגרת שיתוף פעולה של השירות עם . מעבר לכך, השיפורים המשמעותיים ביותר ב- Watch הם כנראה עמידות בתקן MIL-STD-810G צבאי כולל אטימות למים בעומק של עד 50 מטרים, טעינה אלחטית מהירה יותר וגם חיי משופרים שאמורים להגיע עד לארבעה ימי שימוש בכל פעם.

יהיו גם דגמים תומכי LTE שמסוגלים לפעול באופן עצמאי וכוללים כמות מוגדלת של – אבל לא בטוח שנראה אותם בארץ

כעת, למחירים: את שלושת דגמי ה-Gear S3 ניתן להשיג כיום בארץ במחירים שנעים סביב 1,100 שקלים חדשים, ולעומתם ה- Watch יוצע בידי היבואנית הרשמית במחיר של 1,500 שקלים חדשים לדגם הקטן מבין השניים ומחיר של 1,700 שקלים חדשים לדגם הגדול – יקר בכ-200 עד 300 שקלים מן המחיר הרשמי באירופה ובריטניה. הדיל יוכל להפוך למעניין יותר עבור כל אלו שמתכננים לרכוש גם את ה-Note 9 עצמו מהיבואנית הרשמית, ואז יוכלו לקבל כל אחד מדגמי ה- Watch במחיר מוזל של 1,000 שקלים חדשים.

עדכנה גם היישום הנלווה שלה לסמארטפונים לרגל השעון החדש – זו תיקרא מעתה Wearable ותתמוך במגוון גדול יותר של פעילויות

האם יש הצדקה להשקעה, או שאתם עדיין מתנגדים בצורה נחרצת לטרנד השעונים החכמים כולו? בורו לספר לנו בתגובות!