יש למה לחכות: עוד פרטים על צמד מכשירי ה-Nexus החדשים • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

יש למה לחכות: עוד פרטים על צמד מכשירי ה-Nexus החדשים

בנוסף חדשות של הסמארטפונים החדשים מבית מגיעות אל הרשת, לצד אימות למספר פרטים טכניים בידי מדליף מפורסם

בנוסף לאייפונים החדשים ול- Note 7, אין ספק שצמד מכשירי הנקסוס (Nexus) שאמור להגיע מבית שייך אל הפסגה ברשימת המכשירים החכמים שלהם אנחנו מצפים יותר מכל במסגרת המחצית השנייה של שנת 2016.

טרם ברור כמה זמן יעבור עד שתגיע ההכרזה הרשמית עליהם, אך אם לשפוט לפי כמות הדיווחים המתגברת – זה כנראה נמצא ממש מעבר לפינה, במסגרת תחילתו של עידן האנדרואיד נוגט.

השמועות החדשות מחזקות את מה ששמענו עד עתה – היצרנית הטאיוואנית תספק שני סמארטפונים במסגרת שיתוף הפעולה שלה עם חברת , ה-Marlin וה-Sailfish שמכונים גם M1 ו-S1 בהתאמה (האם השמות הרשמיים יהיו S ו- M? נחיה ונראה), שיכללו מסכים בגודל 5.5 אינץ' ו-5.2 אינץ' ומעטפת מתכתית מלאה במקרה של הראשון, לצד מעטפת עשויה חומר פלסטי 'רך' בשני.

עיבוד דיגיטלי עבור איך שה-HTC M1 עשוי להיראות
עיבוד דיגיטלי עבור איך שה- M1 עשוי להיראות

מאפיינים אלה בהחלט מזכירים את ההבדלים שראינו בין ה- 6P ל- 5X בדור הנוכחי – כאשר ההבדל המשמעותי הוא כמובן גודל המסך של ה-Marlin שהצטמק משמעותית לעומת הדגם מבית Huawei, מה שעדיין מעניק לנו סיכוי ותקווה מסויימת למכשיר חדש שלישי (אולי מבית עצמה, ואולי תחת שם הקוד L1) שיקרוץ לחסידי הפאבלטים עם מסך בגודל של כ-6 אינץ'.

עיבוד דיגיטלי קודם עבור המראה המיועד של האח הקטן, ה-HTC S1
עיבוד דיגיטלי קודם עבור המראה המיועד של האח הקטן, ה- S1

בנוסף לתמונה חדשה שמתיימרת להציג לנו את העיצוב של ה-M1, וסרטון של מודל תלת מימדי שנוצר בהתאם לתמונתו המודלפת של ה-S1 שעליה סיפרנו לכם קודם – המדליף המקצועי אוון בלאס ([email protected]) הצטרף אל החגיגה ופרסם מידע מתוך קובץ build בו ניתן לראות עדות לכך שדגם בשם Sailfish מבית HTC אכן קיים ויכלול 820 ומסך בגודל של כ-5.2 אינץ' וברזולוציה של 1080p. בהתחשב במוניטין הנאה של המקור, אנחנו בהחלט רואים לנכון לראות בכך סימן שכל המידע שקיבלנו עד כה אינו מהווה שמועות כוזבות, אלא משהו ממשי שתואם את המציאות.

מאפיינים טכניים נוספים שאותם אנו מצפים מהצמד כוללים זכרון RAM בנפח 4GB, מערך עם מצלמת 12 מגה פיקסל ראשית ומצלמת 8 מגה פיקסל משנית – וגם מסך ברזולוציית QHD ושבב 820 עבור דגם ה-M1, שללא ספק יהיה היקר מבין השניים. נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם בשבועות הקרובים.

ההדלפה שנותנת לנו אמון במגוון הפרטים ששמענו עד היום
ההדלפה שנותנת לנו אמון במגוון הפרטים ששמענו עד היום

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close