יגנוב את ההצגה? המכשיר הגמיש של סמסונג מוכן להשקה לצד ה-Galaxy S10

טיזרים ושלטי חוצות מאשרים לנו כי המכשיר המתקפל הייחודי של חברת הענק אכן יוצג במלואו באירוע ה-Unpacked המתקרב

רבים משוכנעים כי מסיבת העיתונאים של ביום רביעי בשבוע הבא תספק לנו מספר מרשים במיוחד של דגמים חדשים לדבר עליהם: שלישיית ה- S10 בראשם כמובן, דגמי 5G ראשונים מסוגם, דגמי A לשוק הביניים וכן – גם דגם מתקפל ראשון, שהמקורות עדיין חלוקים בין השם F לשם X לגביו.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


סרטון טיזר שעלה בערוץ YouTube רשמי של מציג אלמנטים מתגלגלים ומתקפלים תחת הסלוגן The Future Unfolds שאינו משאיר יותר מדי מקום לספקות – ההצגה המלאה של המכשיר תתרחש ב-20 בפברואר, גם אם ההשקה המעשית לא בהכרח תהיה בסמיכות לזו של דגמי ה-S10 הצפויים להגיע לעשרות שווקים ברחבי העולם כבר בתחילת חודש מרץ.

סמסונג לא מסתפקת בסרטון קצר אלא מציבה כבר עתה טיזרים עבור הדגם המתקפל בשלטי חוצות בערים מרכזיות – מה שללא ספק מסייע ביצירת באזז ועניין סביב החשיפה שבדרך, ואולי גם מבהיר כי בחברה מכוונים לזמינות בינלאומית רחבה, ולא להשקה בהיקף מוגבל בתור מעין גימיק ומכשיר למכירת דגמים אחרים.

פרסומים גדולים ומוזרים מופיעים לכם ברחבי הגלובוס – ומגדילים עוד יותר את מידת העניין שלנו באירוע הנוצץ שב-20 בפברואר

ברור למדי כי הסמארטפונים הגמיש יהיה מתקדם ומשוכלל בכל ההיבטים, אך סימן השאלה המרכזי ממשיך להיות תג המחיר הצפוי לנו – הערכות אופטימיות מדברות על מחיר של כ-1,500 דולר, בעוד שאחרים מעריכים כי העלות עשויה להיות גבוהה מ-2,000 דולר ליחידה, באופן שיגרום אפילו ל-S10 Plus המוביל עם המעטפת הקרמית להרגיש כמו דיל שפוי. מה הניחוש שלכם? בואו לספר לנו!