טעינת 66 וואט מהירה ושוברת שיאים בסמארטפון הבא מבית Xiaomi • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

טעינת 66 וואט מהירה ושוברת שיאים בסמארטפון הבא מבית Xiaomi

תיעוד מגוף תקינה סיני מבטיח לנו חדש ומעניינת מבית היצרנית הסינית – ועתה נותר רק לנסות ולנחש האם מדובר בדגם הבא במשפחת ה-Mi, בדגם חדש נוסף ממשפחת Mi Mix או במשהו שונה לגמרי

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


תחום הטעינה המהירה בשוק הסמארטפונים חווה זינוק גדול וחיובי מאוד בשנה האחרונה, וכיום מודרני שלא מסוגל לספק קיבולת מלאה לסוללה שמפעילה אותו בתוך שעה אחת או פחות נחשב למיושן – כאשר דגמים מסויימים אף מצליחים לדחוף לשינוי תפיסה רבתי עם טעינה של עשרים דקות או רבע שעה בלבד מדי יום אשר אמורה לספק את כל האנרגיה הנדרשת למשתמש.

Oppo הסינית היא המובילה הבלתי מעורערת של טכנולוגיות הטעינה, נכון לרגע כתיבת שורות אלה, אבל אנחנו כבר יודעים שחברה סינית גדולה אחרת, שיאומי (Xiaomi), מעוניינת לחטוף לה את הכתר והשרביט עם שתספק 100 וואט לטעינה אולטרה-מהירה – וכעת יש לנו עדות נוספת לכך שהחזון הזה מתקרב ליישום.

אנשיה של הבטיחו כי טעינת 100 וואט בסמארטפונים תהפוך למציאות במהלך שנת 2020 – ויש לנו רמז לכך שהמהפכה מתקרבת

באתר ארגון התקינה הסיני 3C (ר"ת Compulsory Certification of China) נצפה תיעוד של זוג חדשים מבית , עם תמיכה בתקשורת דור חמישי – ועם טעינה בהספקים של עד 30 וואט ועד 66 וואט (זרם של 3 אמפר במתח של לא פחות מ-20 וולט) בהתאמה. התיעוד ב-3C אינו מספק לנו פרטים טכניים נוספים לצערנו, בניגוד לתיעוד בגופי תקינה כדוגמת ה-TENAA, ה-ECC או ה-FCC – אבל סביר להניח כי מדובר במכשירים מתקדמים ומובילים חדשים של השחקנית הסינית המצליחה, כאשר לוקחים בחשבון את הקישוריות ואת הספקי הטעינה.

שמות הדגם לא משאירים לנו יותר מדי ברירות – אלא רק לנסות ולנחש במה מדובר כאן

אי אפשר להניח שום דבר מראש, אך עם הספק מירבי של 66 וואט לשיאומי בהחלט יש פוטנציאל להציע לנו שיא חדש בזמני טעינה של מכשירים חכמים – זאת אחרי שהשיא הזה נשבר פעמיים במהלך השבועות האחרונים עם ה-Realme X2 Pro וה- Reno Ace, ועומד כרגע על כ-28 דקות בלבד לקיבולת מלאה עבור סוללת 4,000mAh.

ברשת מנחשים כי צמד המכשירים המסתוריים מבית עשויים להיות ממשפחת ה-Mi Mix (ישנן שמועות על השקה צפויה של ה-Mi Mix 4 כבר זמן-מה) או מדגמי Mi 10 שיהוו את ספינת הדגל הראשונה של היצרנית בשנת 2020 – דגם עם טעינת 30 וואט "בלבד" עשוי להיות הגרסה הסטנדרטית, בעוד שדגם עם טעינת 66 וואט עשוי להיות הגרסה המובילה והיקרה ביותר של אותו מכשיר.

כבר קיבלנו לא מעט המחשות לכך שהספק טעינה מירבי לא מעיד לבדו על מהירות הטעינה האפקטיבית, שכן ההספק הנצרך בכל רגע נתון בטעינה משתנה באופן דינמי בתלות במאפיינים פיזיקליים וחשמליים שונים של המכשיר והסוללה – אבל אין ספק שהספק גבוה יותר מעניק סיכוי גדול לזריזות מנפצת שיאים

התיעוד שיש לנו כרגע מעיד לכאורה על השקה רשמית בתוך מספר שבועות – כך שאנחנו ללא ספק נמשיך לעקוב ולהעניק לכם עדכונים אודות תוכניות ההמשך מטעם .


תגיות
Back to top button
Close
Close