הפתעה מוקדמת: Galaxy Z Flip באתר הרשמי של סמסונג • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

הפתעה מוקדמת: Galaxy Z Flip באתר הרשמי של סמסונג

השקת המכשיר המתקפל הבא מבית הענקית הקוריאנית מתקרבת וכעת יהיה קשה מאוד להכחיש זאת – עם הופעה באתר החברה ברומנית

Moto Razr, אנחנו מקווים שאתה מוכן לקצת תחרות עסיסית. ה-Galaxy Z Flip המתקפל מבית הספיק לככב במגוון הדלפות שונות ברשת במהלך החודש האחרון – אבל עכשיו מגיעה העדות המשמעותית ביותר לקיומו עם עמוד רשמי באתר רומניה שמתאר כיסוי מגן מעור עבורו.

תמונות רשמיות של הכיסוי או של הסמארטפון אין בעמוד שנצפה לו ברשת, אך Z בהחלט נראה כמו השם הסופי – וכעת נותר להמתין כשבוע על מנת לגלות האם המפרט הטכני המדווח שמורכב משבב 855 Plus עוצמתי, זכרון דינאמי של 8GB, 3.0 פנימי מהיר של 256GB וסוללת 3,300mAh הוא אכן תואם את המציאות.

הרומנים מקדימים את זמנם

לפי המידע הנוכחי נראה שה- Z Flip יהיה משתלם משמעותית מה-Moto Razr בעל התצורה המתקפלת הדומה – תודות למסך Super גמיש של 6.7 אינץ' עם רזולוציית 2,636×1,080 פיקסלים, צמד מצלמות ראשיות של 12 מגה-פיקסל כל אחת, רמקולים סטריאופוניים כפולים מבית AKG, מסך Super משני של 1.06 אינץ', קישוריות כפולת ערוצים ותמיכה בטעינה אלחוטית.

יש ברשת גם תיעוד מעשי של Z Flip בפעולה. האם הוא יהיה עמיד ואמין יותר מה- Fold שקדם לו? אנחנו מנסים לשמור על אופטימיות

כל הנתונים האלו יוצעו לכאורה במחיר מומלץ צפוי של 1,400 דולר בארצות הברית, שיהיה נמוך בכ-100 דולר ממחירו של ה-Moto Razr שהחל במכירתו המוקדמת לאחרונה – עם Snapdragon 710 בסיסי יותר, חצי מנפח האחסון המובנה, פחות זכרון דינאמי, מצלמה ראשית יחידה וסוללה בקיבולת צנועה יותר. האם מנצחת את הקרב הזה בקלילות עוד לפני שריקת הפתיחה, או שמפרט חומרתי הוא לא הנתון החשוב ביותר במקרה זה? נמשיך לעקוב ונעדכן אתכם בהקדם.

מלחמת המחירים של הסמארטפונים המתקפלים עומדת להתחיל בקרוב                      מקור התמונה: winfuture.de

תגיות

תגובה אחת

  1. טוב מאד, שהמוטורולה ירד ל- 800 דולר מקסימום שהוא שווה עם מפרט בינוני..

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close