חסר תקדים: Archos חושפת משקפי מציאות מדומה ב-39 דולר בלבד • HWzone
גאדגטים

חסר תקדים: Archos חושפת משקפי מציאות מדומה ב-39 דולר בלבד

בדומה לסמסונג, , קארל צייס, ואחרות, חברת ארכוס הצרפתית עתידה להשיק בחודש הבא משקפי VR משל עצמה – עם תג המחיר הנמוך ביותר בו נתקלנו עד היום

משקפי ה-Archos VR
משקפי ה- VR

ארכוס, יצרנית טאבלטים ונגני וידאו ואודיו מוכרים בשוק, נכנסת לשוק משקפי VR. עם השם הפשוט "Archos VR Glasses", החברה משיקה משקפי מציאות מדומה הפועלים בעזרת סמארטפון כמקור המדיה, בדומה לפתרון של משקפי ה-Gear VR של סמסונג וה-VR One של חברת קארל צייס. אך בשונה מהם, ארכוס לא רק מבטיחה תמיכה בשלושת הפלטפורמות הפופולאריות בשוק הסמארטפונים (iOS, אנדרואיד ו- Phone), אלא היא גם משיקה את המשקפיים עם תג מחיר שובר שוק של 39 דולרים (כ-150 שקלים). לעומת ארכוס, מבקשת כ-200 דולרים (כ-750 שקלים) בשביל פתרון המציאות המדומה שלה, וחברת קארל צייס, שעד לא מזמן היוותה את הפתרון הזול ביותר למשקפי VR, מבקשת 100 דולרים (כ-375 שקלים) על שלה.

החברה מציינת כי מכשירים תומכים חייבים להיות בעלי הדרישות הבאות: מסך בגודל של בין 5" ל-6", ועם רזולוציה של לפחות 1080p (שיוצא 1080×1920), מעבד מרובע ליבות לפחות וחיישני תנועה כמו מד תאוצה או גירוסקופ (הקיימים ברוב הסמארטפונים מ-2013 ומעלה). מהחוויות שניתן לקבל דרך משקפי ה-VR של ארכוס, החברה מציינת ארבע:

  • שיכלול חווית הגיימינג ועוד עם שלט הבלוטות' למשחקים של החברה שעתיד לצאת
  • הפיכת רגיל לוידאו בתלת מימד וב-360° להעצמת חווית הצפיה של המשתמש
  • מאפשר ללובש להרגיש כאילו הוא עף בעזרת ממזל"טים תומכים
  • שלחו אנשים במסע בזמן למצרים הקדומה, עם חווית משתמש עמוקה ואמיתית

arcvr2arcvr1

מקור: lesnumeriques.com

ב-39 דולרים ועם התמיכה הרחבה ביותר שראינו עד כה במשקפי , ארכוס נכנסת לשוק משקפי ה-VR עם מוצר מעניין ואף מהפכני לשוק כולו.

תגיות

6 תגובות

  1. מעבד עם 4 ליבות לפחות?
    אז האייפון החדש לא מתאים?
    פחות או יותר רק מכשירי דגל עומדים בדרישה הזאת…

  2. חחח כל טלפון שיוצא היום (חוץ מאייפון) יש לו 4 ליבות… גם פלאפון ב1500 ש"ח

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close