חוש ההומור של סירי

10 תגובות
מסתבר שגם לאפליקציות יש חוש הומור – והוא לא רע בכלל
 
אחד החידושים המרכזיים יותר שהציגה באירוע השקת האייפון 4S (אם לא נחשיב את אפליקציית שליחת הגלויות, כמובן) היא העוזרת האישית המובנת בתוך מערכת ההפעלה החמישית של למכשיריה הניידים, 5. סירי (Siri) הוא שמה של ה"בינה המלאכותית" שתעשה בשבילכם כל מה שתבקשו ממנה, בגבולות השימושים שלכם באייפון, כמובן. היא יכולה להקריא לכם הודעות טקסט ואף להגיב להן, לקבוע פגעשות ביומן או למצוא לכם מקום נחמד לארוחת הצהריים.
 
עם זאת, סירי היא ממש לא ה-Microsoft Sam הממוצע. יש לה חוש הומור וכמה תשובות מתחכמות במיוחד בשרוול. כמובן שהתשובות המצחיקות של סירי תוכנתו כולן מבעוד מועד, אבל אנחנו עדיין חושבים מיהו המהנדס המסכן באפל שהיה צריך לשבת ולחשוב על כל השאלות המוזרות האלה. נראה כי חלק מהמשתמשים מבקשים מסירי דברים קצת מעבר לדרגת השכר שלה, אך עם זאת, אפילו עם חלק מהבקשות המוזרות ביותר סירי מצליחה להסתדר.
 
רגע לפני שנעבור לגלריית התמונות, נראה כי גם האייפון 4 יכול להריץ את סירי ללא שום בעיה. האפליקציה רצה בצורה איטית למדי בתחילה כשרק הופעלה על מכשיר האייפון 4, אך בסרטון וידאו שפרסם בחור מאירלנד בשם סטיבן טראטון-סמית', ניתן לראות את האפליקציה רצה במלוא המהירות, אך שרתיה של עדיין מסרבים לקבל פקודות שמגיעות אליהם דרך מכשיר האייפון הישן היותר.