חובבי לינוקס היכונו: אובונטו בסמארטפונים של Meizu (עודכן) • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

חובבי לינוקס היכונו: אובונטו בסמארטפונים של Meizu (עודכן)

היצרנית הסינית מאשרת כי חתמה על הסכם שיעניק לנו מכשירים חכמים מסחריים ראשונים אשר יבוססו על הגירסה הניידת של הפצת הלינוקס האהודה

לא קל להיות מערכת הפעלה ניידת טרייה בשוק בו שלוש חברות ענק שופכות מיליארדים רבים ומתנגחות ביניהן ללא הפסקה, אך יש מספר דוגמאות לכך שעם קצת מזל ויכולת – אפשר למצוא קהל יעד מתאים וגם להצליח.

השחקנית החדשה שמבקשת לנסות את מזלה בתחום היא לא אחרת מאשר Canonical, שמוכרת בזכות הפצת הלינוקס הפופולרית והידידותית שלה Ubuntu. את Ubuntu לסמארטפונים הכרנו לראשונה לפני יותר משנה, ועכשיו יש סוף סוף אישור (רשמי, לכאורה) לכך שמכשירים ראשונים שיריצו אותה נמצאים בדרכם לשוק – תודות ליצרנית הסינית Meizu, שכבר צברה לעצמה שם בתור מי שלא ממש אוהבת ללכת עם הזרם והנורמות של התעשייה.

סמארטפונים ראשונים שיבוססו על Ubuntu Touch צפויים להגיע למדפי חנויות בסין ואירופה מתישהו במהלך ארבעת החודשים הקרובים, כאשר ההערכה היא שמכשיר הדגל הנוכחי של , ה-MX4, יהיה הראשון או בין הראשונים שיוצעו במסגרת שיתוף הפעולה המסקרן הזה.

מכשירי ה-MX של Meizu מתאפיינים במפרט של מוצר דגל ומחיר של שוק ביניים - וזו עשויה להיות נקודת מוצא מוצלחת למדי עבור מערכת הפעלה טרייה שרוצה למצוא לעצמה משתמשים
מכשירי ה-MX של Meizu מתאפיינים במפרט של מוצר דגל ומחיר של שוק ביניים – וזו עשויה להיות נקודת מוצא מוצלחת למדי עבור חדשה שרוצה למצוא לעצמה משתמשים

מה יגרום לכם לשקול (אם בכלל) רכישה של סמארטפון מבוסס אובונטו – מחיר קורץ, מאפיינים ייחודיים, אהדה לגירסה הנייחת של המערכת או סתם מיאוס כללי ממה שיש לאפל, ומיקרוסופט להציע? שתפו אותנו בתגובות.

עדכון: אל הרשת עלתה תמונה עדכנית נוספת של ה-MX4 מריץ מה שנראה כמו מערכת ה- Touch – וזה לכאורה מחזק פעם נוספת את ההערכות לכך שדגם זה אכן יוצע בקרוב עם המערכת החדשה של Canonical.

מקור: gsmarena
מקור: gsmarena

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close