חדש: לבצע בדיקת ראייה בלי לצאת מהבית • HWzone
CES 2017גאדגטיםסמארטפונים

חדש: לבצע בדיקת ראייה בלי לצאת מהבית

ה-EyeQue הוא כנראה תוסף הסמארטפונים האולטימטיבי לכל מי שבריאות העיניים חשובה להם באמת

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כמעט כולנו חווינו בדיקת ראייה קצרה ולא מזיקה אצל האופטומטריסט בשלב זה או אחר במהלך החיים שלנו – אם כי עבור רבים מאיתנו אותה בדיקה הייתה הפעם האחת והיחידה אצל מומחה עיניים, וזה לא בהכרח נתון חיובי עבור אחד האיברים הכי חשובים בגוף שלנו.

מכשיר בשם EyeQue מקווה לשנות את המצב הזה, ולהעניק לכולנו אפשרות לבחון את הראייה שלנו בצורה מדוייקת מספיק וללא צורך בסיוע מאף אחד, בכל זמן ובכל מקום – ומבלי להשקיע בכך סכומים מוגזמים.

20170103_192858

המכשיר הייעודי לבדיקת עיניים, עינית עם עדשות פנימיות ומחוג להתאמתן באופן מיטבי לעין הצופה, יחד עם האפליקציה המותאמת שלו, מציעים סדרה של תשעה מבחנים פשוטים וקצרים יחסית – לפיהם כל אחד יוכל לבחון את מצב הראייה שלו בכל האספקטים הרלוונטיים, בעזרתו של מכשיר האנדרואיד או ה- החכם שלו.

התוצאות של הבדיקות נשמרות ומעובדות כמובן, וניתן לבצע מעקב והשוואה אחר שינויים באיכות הראייה לאורך זמן, בכדי לוודא שהיכולות הויזואליות של הנבדק הן עדיין ללא רבב, או לחילופין בכדי לוודא שמשקפי הראייה שלו עדיין מתאימות לו באופן המיטבי. אף אחד לא יצהיר שבדיקה עצמית שכזו היא תחליף לבחינה אצל רופא ממשי – אבל כנראה שהיא מספיקה לשם קבלת נתונים מספריים בסיסיים עבור הראייה, שאותם ניתן יהיה גם להשוות במידת הצורך לאלו שנקבעו בידי מקצוען.

20170103_193101

המכשיר החל בתור פרוייקט מימון המוני בקיקסטארטר בסוף השנה שעברה, והצליח מעבר לכל הציפיות עם הכנסות כוללות של כמעט 135,000 דולר, לעומת סכום נדרש מינימלי של 25,000 דולר. כעת אנשי המיזם מתכוננים להשקה מסחרית מלאה של המוצר, עם תג מחיר מומלץ של 30 דולר – שאמור להפוך אותו למתאים ורלוונטי כמעט לכל צרכן, ולא רק לאלה הלוקים בהיפוכונדריה קלה.

בעידן בו רבים בוחרים לרכוש משקפי ראייה באופן מקוון במחירים שהחנויות המקומיות לא ממש מסוגלות להתחרות בהן, יתכן מאוד שמכשיר כמו ה-EyeQue יכול להפוך למוצר נפוץ ופופולרי אשר יחסוך לא מעט זמן ואפילו כסף לצרכנים. מסכימים איתנו או חושבים שזה גימיק מיותר? ספרו לנו בתגובות.

20170103_19314220170103_193210

כמעט 4,000 אנשים כבר השתכנעו והשקיעו כסף ברכישה של המכשיר במסגרת המיזם שלו לגיוס כספים המוני – ונראה שבחברה מאמינים שיש עוד הרבה לקוחות אחרים שיחליטו לרכוש אותו כאשר הוא יוצע בצורה מסודרת ורשמית יותר


תגיות
Back to top button
Close
Close