זמן מוצלח להשקה: אנדרואיד O מגיעה בעוד שבוע • HWzone
גאדגטיםאפליקציותסמארטפוניםכתבות נבחרות

זמן מוצלח להשקה: אנדרואיד O מגיעה בעוד שבוע

בדומה לאינטל, נראה כי גם בחרה את יום ליקוי החמה המדובר בארצות הברית בכדי להשיק מוצר חדש בולט

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ליקוי החמה הראשון במאה השנים האחרונות שעתיד להיראות לכל אורכה של ארצות הברית הוא אירוע שבאופן טבעי יוצר לא מעט עניין בתקשורת וברשת, ונראה כי לא מעט גורמים מקווים שהוא יוכל להעניק תשומת לב משופרת גם עבורכם – וכך, כעת מסתמן כי גוגל תשיק באופן רשמי את מערכת ההפעלה המרכזית הבאה שלה, O, בשבוע הבא.

לפי מספר הכרזות שהגיעו לרשת, כולל אחת מהמדליף המפורסם אוון בלאס, בגוגל ינצלו את מאורע הליקוי בכדי לחשוף את שמה המלא של המערכת העדכנית – מה שיהיה מתאים מאוד מבחינה סמלית כמובן, בשל הדמיון בין תמונות הליקוי אשר יהיו זמינות בכל אמצעי המדיה לאות 'O' שבה הכרנו את הגירסה הזו של בשנה החולפת. הכרזה זו גם תוכל להעניק לנו מושג טוב אודות טווח הזמנים להשקת מכשירי ה- 2 המסקרנים של ענקית הטכנולוגיה, בתור בונוס.

ההשקה ביום שני בשבוע הבא?

גוגל הפיצה את הגירסה הרביעית והאחרונה של הדגמת המפתחים (והבטא הפתוחה) עבור O בחודש שעבר, ועתה נראה שהכל מוכן להשקה של המערכת אשר מבטיחה לספק שיפורי ביצועים נוספים אל תשתית ה-ART שאליה היגרה בהדרגתיות בשנים האחרונות, ממשק תמונה-בתוך-תמונה ייעודי, שיפור לחיי הסוללה תודות ליכולת להגביל גישת משאבים ספציפיים לכל יישום בהתאם להעדפות המשתמש, זמני הפעלה ואתחול מערכתיים קצרים משמעותית, אייקונים דינאמיים חדשים, תפריט הגדרות מעודכן ומלוטש יותר, שינויים להתראות ולווילון ההתראות המוכר ועוד.

גירסת O היא עוד מקצה שיפורים למוצר שכבר שולט בצורה נרחבת בעולם המובייל, בכל העולם

אילו הפתעות נוספות מכינה לנו גוגל והם היא באמת תאמץ את השם המתבקש אוראו'? בקרוב נגלה, ונדאג לספר גם לכם.

ואינטל מסכימות – ליקוי היסטורי הוא עיתוי טוב לבצע מסיבות עיתונאים משמעותיות


תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close