זמן ההדלפות: סמארטפון ה-Google Pixel 3 Lite מחייך למצלמה • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

זמן ההדלפות: סמארטפון ה-Google Pixel 3 Lite מחייך למצלמה

האם הסמארטפון הזול ביותר מבית יכיל יותר דינאמי מאשר גרסאות היוקרה משנה שעברה? השיח סביב המכשיר המסקרן הופך למשמעותי במיוחד תודות לסרטון הדגמה בלתי רשמי טרי

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חודשים של הדלפות מפורטות באופן די מדהים קדמו להשקתם של מכשירי ה-Pixel 3 ו-Pixel 3 XL – כך שהופעתו ברשת של דגם שלישי ומוזל כעת, ה- 3 Lite, גוררת לא מעט עניין ואמון בכך שמדובר בדבר האמיתי, ולא סתם זיוף ואחיזת עיניים.

סרטון שעלה בערוץ ה-YouTube של אתר רוסי העונה לשם Andro-News (והוסר בתוך כמה שעות) הציע מבט מקיף ראשון על מה שיהיה הדגם החדש הראשון מבית לשנת 2019, לכאורה – עם עיצוב ומימדים שדומים מאוד בבסיסם ל- 3 הסטנדרטי ונטול המגרעת, אך התבססות על מעטפת פלסטיקית מלאה במקום על שילוב בין מתכת לזכוכית.

תיעוד מתוך הסרטון שכבר נעלם לו מהרשת בשעות האחרונות

אם להתבסס על ההדלפה שהציגה דגם ממשי פועל של המכשיר אשר לכאורה יוצע במהלך או לאחר כנס ה-Google I/0 השנתי למפתחים שיתקיים בחודש מאי – המפרט שיספק לנו ה-Pixel 3 Lite יורכב ממסך 5.56 אינץ' מוארך ברזולוציית 2,160×1,080 פיקסלים, Snapdragon 670 מתומן ליבות, מערכת 9.0 פאי עדכנית, רמקול יחיד בתחתית המכשיר, מצלמת סלפי יחידה של 8 מגה-פיקסל, נפח פנימי של 32GB, נפח דינאמי של 4GB, סוללת 2,915mAh זהה לזו שב- 3 הסטנדרטי וגם מצלמת 12.2 מגה-פיקסל ראשית יחידה שתהיה זהה לגמרי לאלו שבצמד הדגמים המתקדמים והיקרים יותר מסוף שנת 2018, מה שללא ספק יוכל להוות את נקודת החוזק העיקרית לעומת מכשירים אחרים באותן רמות תמחור.

מפרט דומה מאוד לזה של ה- 3 המוצלח – ויש אפילו בונוס בדמות חריץ 3.5 מילימטרים ישן וטוב עבור אוזניות

ההדלפה הטרייה הזו הופכת למעניינת עוד יותר אם משלבים אותה יחד עם הופעת של מכשיר Pixel חדש נוסף במאגר הנתונים של מבחן ה-Geekbench – ה-Pixel 3 Lite XL, כביכול, אשר יתבסס על מסך IPS בגודל 6 אינץ', על 710 יעיל ועל 6GB של דינאמי אשר יציבו אותו הלכה למעשה מעל ל- 3 XL הרגיל.

שני חדשים ממשפחת ה- מצפים לנו בעוד כארבעה חודשים?

האם גם מכשיר שכזה אכן נמצא בתוכניות של גוגל? נכון לעכשיו נוכל בעיקר להחזיק אצבעות ולקוות שכך יהיה, ושהעלות באמת תהיה "קלה" כפי שרומז השם.

אלו הם העיצובים של ה- 3 Lite XL (משמאל) וה- 3 Lite – למרות שאנחנו ממליצים לקחת את כל המידע בעירבון מוגבל לעת עתה

האם זוג דגמים חדשים מפלסטיק שישמרו על יכולות הצילום המרשימות הם הדרך הנכונה של להצלחה מסחרית ממשית? מוזמנים לספר לנו מה אתם חושבים בתגובות!


תגיות
Back to top button
Close