זול יותר וגם יקר יותר: מחיר מכשירי ה-Galaxy S10 מקבל אימות נוסף • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםכתבות נבחרות

זול יותר וגם יקר יותר: מחיר מכשירי ה-Galaxy S10 מקבל אימות נוסף

מדליף טוויטר חשף את שש הגרסאות של דגמי הדגל מאת – כולל תגי המחיר המיועדים בהולנד והגוונים השונים שמצפים לנו בכל תת-דגם

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


האירוע הגדול מתקרב והפרטים הזמינים מתרבים – עכשיו נראה שיש לנו תמונה שלמה של הגרסאות ובעיקר המחירים עבור ה-Galaxy S10e, ה-Galaxy S10 וה-Galaxy S10 Plus, קצת יותר משבועיים לפני שסמסונג עצמה תאשר אותם רשמית.

לפי מדליף הטוויטר Ishan Agarwal, דגמי ה- S10 וה- S10 Plus יהיו יקרים יותר מדגמי ה- S9 וה- S9 Plus בהתאמה, בשיעור של כ-50 יורו – כאשר S10 בסיסי אשר יציע 128GB לאחסון ו-6GB של זכרון דינאמי יתומחר ב-900 יורו בהולנד וכנראה שברוב מדינות האיחוד האירופי, ואילו דגם ה-S10 Plus הבסיסי עם אותם נפחי יעלה 1,000 יורו כולל תוספת המע"מ המקומית. זאת בהשוואה למחירי בסיס של 850 יורו ו-950 יורו שראינו בשנה שעברה – אם כי ראוי לציין כי דגם הבסיס בדור ה-S9 הציע רק 64GB לאחסון ו-4GB של , כך שלכל הפחות ניתן להצהיר כי יש כאן תמורה כלשהי לאגרה.

מדרגת השדרוג השנייה של עבור צמד דגמים אלו תהיה משמעותית עד מאוד, עם זינוק לנפח מובנה של 512GB ול-8GB של דינאמי, המהווים שילוב נדיר שזמין כיום במוצרים אותם ניתן לספור על יד אחת – אבל גם המחיר יזנק בהתאם באופן לא ממש מפתיע, לרמה של 1,150 יורו ב-S10 ו-1,250 יורו ב-S10 Plus.

זה עדיין לא רשמי – אבל יתכן מאוד שזה כבר סופי ואמין מספיק

כל הדגמים האלו יהיו זמינים בגוון לבן, שחור, ירוק וכחול, כאשר בהתבסס על נסיון הדור הקודם ניתן לשער שהמחירים המקומיים מהיבואנית הרשמית יעמדו על 3,400 שקלים או 3,500 שקלים לערך עבור ה-S9 ו-4,000 שקלים ל-S10 Plus, בעוד שדגמי ה-512GB המשודרגים יעלו 4,500 שקלים ו-5,000 שקלים – או אולי אפילו קצת יותר. כמה זולה יותר תהיה אפשרות הרכישה דרך יבואנים מקבילים בלתי רשמיים? כנראה שנגלה בתחילת חודש מרץ.

ה- S10 Plus יהיה אחד המכשירים היקרים ביותר של הענקית מקוריאה מאז ומעולם – במיוחד אם תחליטו ללכת על הדגם הקרמי המשוכלל בקצה העליון

חובבי חדשנות שכסף אינו מחסום עבורם יוכלו לבחור גם בדגם היוקרה של ה- S10 Plus, שיציע גב עשוי מחומר קרמי עמיד לשריטות בגוון לבן או שחור ובעיקר נפח חסר תקדים של טרה-בייט לצד 12GB של דינאמי – במחיר של 1,500 יורו, אשר ככל הנראה יתורגם ליותר מ-6,200 שקלים אם וכאשר נראה אותו נוחת בשוק המקומי שלנו. מדהים מצד אחד – וגם יקר באופן מבהיל מצד שני.

גם יח"צ רשמיות לכאורה הופצו להן ברשת, ואימתו את מה שראינו בשלל הדלפות מוקדמות. מה דעתכם על העיצוב הזה?

חושבים שהמחירים הללו מוגזמים מאוד? עבורכם נוצר ה- S10e, שיוצע בגרסה בודדת עם אותם 128GB לאחסון ו-6GB של RAM כמו אחיו ובגווני צהוב, ירוק, שחור או לבן – עם מחיר של 750 יורו "בלבד", כ-3,000 שקלים לערך (ואולי אף מעט פחות מכך?), עבור אלו המוכנים להסתפק במסך צנוע יותר, בקיבולת מקוצצת וסורק טביעות אצבע "פשוט" המובנה בכפתור כיבוי והדלקת המסך. לא בטוח שכולם יסתפקו בכך – אך נחמד לראות שבסמסונג מוכנים לספק את האפשרות להשיג את מוצר הדגל, עם אותן יכולות עיבוד ואותם , בתג עלות שפוי מעט יותר בהשוואה לשנים הקודמות.


תגיות

6 תגובות

  1. המחיר בשמים אך נראה לי שסמסונג מכינה מכשיר באמת פיצוץ הפעם!

    1. אם המכשיר באמת פצצה אז תשאל אותם לכמה זמן האחריות ומה היא כוללת ואחר כך תבין

  2. מכשירים יקרים, אין סיבה להוציא יותר מאלפיים ש"ח לטלפון סלולרי שאמור להחזיק לפחות 4 שנים.
    אחרת, אתם הופכים להיות עבדים של חברות הענק החזירות הללו.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close