זול ומפתיע לטובה: הכירו את טאבלט ה-Iconia One 8 של אייסר

היצרנית הטאיוואנית הגדולה הציגה ערב רב של מוצרים עם תחילתה של תערוכת CES 2016, אך באופן אירוני למדי המוצר המעניין ביותר הוא דווקא הזול והצנוע מכולם

אנחנו מודים שקצת קשה לנו להתרגש בימים אלה מטאבלטים מבוססי אנדרואיד. בין הנקסוס 7 ל-Kindle Fire לסוגיו ולכל אותם מוצרים סיניים שמציעים מוצר טכנולוגיה סביר (פחות או יותר) במחיר של ארוחת ערב זוגית, זה נראה שכבר ראינו את הכל, וקשה לדמיין משהו שבאמת יחדש או יפתיע – במיוחד בקטגוריית המכשירים המוזלים.

עם כל זאת, כעת מגיעה לה אייסר ומציגה את ה-Iconia One A8 (דגם B1-850), אשר לא מציע שום יכולות פורצות דרך – ובכל זאת הצליח להקסים אותנו. הטאבלט הפלסטיקי הצבעוני הזה, שמיועד בראש ובראשונה לזאטוטי דור ה-Z ובנוי באופן קשיח בהתאם (לכאורה), כולל מסך 8 אינץ' מבוסס פאנל IPS ברזולוציית 720p, שבב MT6183 מרובע ליבות עדכני של Mediatek, זכרון RAM של 1GB, נפח אחסון של 16GB עם יכולת הרחבה, מצלמת 5 מגה פיקסל ראשית, מצלמת 2 מגה פיקסל משנית ומערכת אנדרואיד לוליפופ 5.1 – ויעלה 100 דולר בלבד. ארוחה זוגית במסעדה, כבר אמרנו?

ico1 ico3

אין ספק שניתן למצוא הצעות מקבילות זולות יותר מיצרניות סיניות אלמוניות, אך בתור מכשיר שיש לו סיכוי טוב יותר להיות משווק רשמית בישראל ובשווקים בינלאומיים אחרים במחיר הגיוני, וכאלטרנטיבה למי שמעדיפים לקנות ממותג שאת שמו כבר שמעו מתישהו בעבר – ה-Iconia One A8 מסתמן כמו מערכת מולטימדיה ניידת קורצת, לילדים קטנים אבל לא רק להם. זאת בהנחה שביקורות ורשמים מעשיים לא יחשפו בעיות וחסרונות קריטיים כלשהם, כמובן.

ico