זה מה שקורה כשלוקחים את טרנד החיים הירוקים צעד אחד רחוק מדי • HWzone
CES 2017גאדגטיםסמארטפוניםטכנולוגיה

זה מה שקורה כשלוקחים את טרנד החיים הירוקים צעד אחד רחוק מדי

שומרים על איכות הסביבה ורוצים לוודא שכל העולם יודע על כך? המוצרים ההזויים של חברת Shibaful עשויים להיות הגשמת חלום עבורכם

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


שוק האקססוריז עמוס בתחרות ומכריח חברות צעירות שמעוניינות לפרוץ קדימה לבחור בגימיקים בלתי צפויים על מנת לנסות ולתפוס את תשומת ליבם של הצרכנים, ולו לרגע קט – זה בדיוק מה שראינו בתערוכת CES 2017 אצל חברה קטנה שעונה לשם Shibaful, אשר החליטה לתרגם את החיבה הגדולה שלה למוצרי דשא סינטטי לקו ביזארי משהו של מוצרי גאדג'טים ולייפסטייל.

20170108_134751

נכון, אתם לא מתבלבלים – מדובר בכיסויים למכשירים חכמים שמבטיחים להגן עליהם לא רק באמצעות סיליקון גמיש או פלסטיק קשיח, אלא גם באמצעות שכבת דשא סינטטי רכה, שתהיה זמינה במספר גוונים וצורות ועבור מגוון מכשירים,

אם יש לכם חשש מכך שטלפון-דשא יהפוך למטרה קלה להרס ברגע הראשון שבו יונח עם אמצעי התצוגה כלפי מטה על דשא אמיתי – תוכלו לבחור גם בכיסוי עם חומר ורוד דמוי דשא סינטטי.

20170108_135256

ממשיכים להתעקש כי אתם לא אוהבים ורוד? תוכלו לבחור גם בכיסוי דשא סינטטי עם ציורים וצורות ש"נגזמו" בהם – כולל מומין טרול, האחד והיחיד.

20170108_135303

עבור חובבי הספורט, יש אפשרות לבחור בכיסוי עם ציור של מגרש הדשא המועדף עליו. אנחנו מניחים שכבר הבנתם את מה שאנחנו מנסים להוכיח לכם – חברת Shibaful מאוד,מאוד אוהבת דשא.

20170108_135322

האובססיה לירוק לא הסתיימה בגזרת הסמארטפונים ואפילו נהפכה למוזרה עוד יותר, עם כיסוי דשא סינתטי עבור יומן או מחברת, שלל ארגוניות משרדיות שנוצרו גם הן מיריעות דשא – ואפילו חיפוי עליון למחשבים מדשא.

20170108_135335 אז אם אתם חולקים במקרה את האהבה חסרת הגבולות לדשא ומוצריו כפי שהודגם בתמונות ובפסקאות שלמעלה – את מוזמנים לנעול את כפכפי הדשא שלכם ולצאת לחפש את מוצריה של החברה הבלתי רגילה הזו ברחבי הרשת.20170108_135344


תגיות

5 תגובות

  1. אני לא חושב שקיים אוקסימורון יותר גדול מכיסוי "אורגני" על מוצר כמו אייפון או איימק. עיניים עצומות לרווחה

    1. מילא היה דשא אמיתי, או חומר אורגני כלשהו, אבל מדובר בדשא סינטטי פלסטיקי ומזהם לא פחות!

  2. Greenwash טהור. אם הם רוצים שהסמארטפון שלהם יהיה אקולוגי, שיבנו אותו מאלומיניום: מתכת נפוצה בעלת משקל נמוך, שקלה למיחזור ושמיחזורה פחות מזהם על פני מיחזור חומרים סינטטים. דשא סינטטי הוא אחת מההמצאות הכי לא ירוקות והכי בזבזניות במשאבים אנרגטיים שהופיעו, אחרי תאורת ה-LED.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close