ה-LG G5 עשוי להציע מבנה חדשני עם דגש על תוספות מודולריות

6 תגובות

הסמארטפונים המודולריים שהבטיחה לנו עדיין לא נראים באופק, אך השחקנית הקוריאנית עושה לכלול יישום מסקרן משלה לחזון, שיאפשר למשתמשים להוסיף יכולות למכשיר החכם שלהם

כמו הרבה מכשירים מעניינים אחרים, יש סיכוי לא רע בכלל שגם ה-G5 של , מכשיר הדגל המרכזי שינסה לקרב אותה אל החמישייה המובילה בתחום הסמארטפונים, יחשף בחודש הבא – לפני או במהלך תערוכת ה- המפורסמת בברצלונה. המועד הזה מתקרב לאטו, ונראה שיחד איתו מתחילים להגיע אלינו עוד ועוד דיווחים אודות המכשיר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הדיווח הנוכחי מגיע מן הגירסה הקוריאנית של האתר cnet, ומציג עיבוד דיגיטלי של מראה ה-G5 המיועד – והייחודי מאוד. לפי המידע, המכשיר החדש של יכיל מבנה 'מודולרי' במסגרתו החלק התחתון יהיה ניתן לפירוק, כך שיחשוף את הסוללה הניתנת להחלפה של המכשיר, מבלי להתבסס על שיטת המכסה האחורי הלא ממש חיננית שמוכרת לנו כיום, ותוך כדי מתן אפשרות ליצירת מכשיר דק יותר (אך עדיין עם ניתנת לשליפה והחלפה).

המהלך הנועז ביותר שעשתה LG בתחום מאז שהחליטה להזיז את כפתורי השליטה הפיזיים מהצדדים ואל החלק האחורי?
המהלך הנועז ביותר שעשתה בתחום מאז שהחליטה להזיז את כפתורי השליטה הפיזיים מהצדדים ואל החלק האחורי?

המידע הנוכחי מתיישב בצורה די טובה עם דיווח מוקדם יותר מבית venturebeat, אשר תיאר 'מחבר קסמים' ב-G5 שיאפשר להוסיף לו בונוסים כגון מקלדת QWERTY פיזית, מצלמת 360 מעלות, מגבר אודיו ואחרים. החלק התחתון המתפרק בהחלט נראה כמו מה שיאפשר להרכיב "תוספים" ייעודיים בחלקו התחתון של המסך, באופן שיהיה דומה במידה מסויימת למה שגוגל מבטיחה לנו כבר שנים עם Project ARA שלה. יהיה מעניין מאוד לגלות האם הקונספט הזה באמת יגיע לגירסתו הסופית של מכשיר בפרופיל גבוה כמו ה- G5, ועד כמה הוא יהיה נוח ומעשי לתפעול.

אם להתבסס על העיבוד הממוחשב מ-Cnet, ה-G5 יהיה דומה יותר ל-V10 הטרי מאשר ל-LG G4 שקדם לו
אם להתבסס על העיבוד הממוחשב מ-Cnet, ה-G5 יהיה דומה יותר ל-V10 הטרי מאשר ל- G4 שקדם לו

לקינוח, נספר לכם שהמפרט החומרתי הכללי של ה-G5 מיועד לכלול שבב Snapdragon 820 (כמובן), זכרון RAM של 3GB או 4GB, מסך 5.3 אינץ' ברזולוציית 1440p ובשילוב עם מסך משני צר להתראות ודיווחים כמו שראינו בסמארטפון ה-V10, מובנה מתחת למצלמה הראשית, ומצלמה ראשית ברזולוציה מירבית של 16 מגה פיקסל, כמו ב-G4, אך לכאורה הפעם גם עם אלמנט משני לחישת עומק.

gf3

נשמע מעניין? ב-21 בפברואר אנחנו עשויים לקבל את כל הפרטים.

gf1