ה-Galaxy S10 הגדול והמשוכלל מכולם מקבל תאריך השקה

גרסת ה-5G של מכשיר הדגל מבית תגיע כבר בתחילת החודש הבא – רק בארץ המקור שלו

חלק מיצרניות המכשירים החכמים החליטו להתבסס על דגמים קיימים בדרכן ליצור את מוצרי ה-5G הראשונים שלהן, עם שינויים מינימליים מעבר לתוספת המודם הייעודי שמעניק יכולת זו – אך היא אחת מאלו שהחליטו ללכת על מקצה שיפורים כולל לרגל קבלת הפנים של דור הסלולר החדש, ועשתה זאת עם דגם ה- S10 שמקבל כעת את מחירו הרשמי ואת תאריך ההשקה הראשוני שלו.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בכדי לספק את המקום הפיזי הנדרש לתוספת מודם ה-Exynos 5100 הנפרד מיחידת ה-SoC והאנטנות הנוספות לתוספת תדרי העבודה, כך נראה, בסמסונג בחרו להגדיל את מימדי דגם ה-5G אל מעבר לכל מה שראינו בשאר דגמי ה-S10 – עם מסך Super בגודל אלכסוני של 6.7 אינץ', ברזולוציית 3,040×1,440 פיקסלים ועם סוללת 4,500mAh מובנית שנועדה להתאים את חיי הסוללה המתקבלים אל צרכני ההספק החדשים שבשרשרת.

מותק, ה- S10 תפח – ולמה כמה טריקים חדשים

ה-Galaxy S10 5G יהיה גבוה ורחב במעט גם מה-Galaxy Note 9, בתוספת לעובי של 7.9 מילימטרים ומשקל דומה של 198 גרם, ויציע מערך צילום ראשי מרובע הכולל תוספת חיישן עומק (ToF – Time of Flight) שיוסיף יכולות חדשות ביחד למערכי החיישנים הקיימים ב-S10 וב-S10 Plus – וזה עשוי להסביר מדוע במקומות מסויימים ברשת הוא כבר זוכה לתואר 'הגירסה האולטימטיבית' של ה- S10, עם כל המאפיינים הבולטים של הגרסאות האחרות ותוספות קלות שניתן למצוא אך ורק אצלו.

דגמי ה- עתידים להיות זמינים בגוון שחור או לבן בלבד, עם גימוק מחומר קרמי עמיד יותר לשריטות

התוצר הסופי הוא מכשיר חכם שעשוי להיות דומה ל-Galaxy Note 10 העתידי, מינוס עט ה-S-Pen כמובן, וכזה שימצא חן בעיני אלו המעוניינים בפאנל תצוגה גדול ככל הניתן עם סוללה בקיבולת הולמת לצידו, או בחוויית הצילום המיטבית שיש לסמסונג להציע – גם במדינות בהן אין רשתות דור חמישי זמינות. האם סמסונג אכן תחליט להציע את הסמארטפון המגודל באופן בינלאומי רחב בדומה לאחיו במשפחת S10? זו שאלה שעדיין לא קיבלנו עליה תשובה.

המחיר הוא גבוה בהחלט, כיאה לאחד מדגמי הדור החמישי הראשונים בעולם – אך למעשה נראה כי הוא נמוך מזה שניבאו לנו לפני מספר חודשים, טרם החשיפה הרשמית

ה- S10 5G ינחת על מדפי החנויות בשוק הדרום קוריאני כבר בשבוע הבא, ב-5 באפריל, עם תג מחיר של 1.5 מיליון וון, שהם כ-1,323 דולר בהמרה ישירה, עבור נפח אחסון פנימי של 256GB וזכרון דינאמי של 8GB – כאשר רוכשים יקבלו אוזניות Buds ומטען ללא תוספת תשלום. רלוונטי עבור הצרכן הישראלי הממוצע, או יקר ומאסיבי יתר על המידה? בואו לספר מה דעתכם בתגובות.