השמועה החדשה: גלקסי S7 יגיע עם טכנולוגיית מגע תלת מימדית, כמו אצל אפל • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

השמועה החדשה: גלקסי S7 יגיע עם טכנולוגיית מגע תלת מימדית, כמו אצל אפל

הדיווחים אודות מכשירי הדגל הבאים של היצרנית הקוריאנית מתגברים, עם עיבוד דיגיטלי חדש למראה המיועד וגם הצהרה על טכנולוגיית מגע מתקדמת שתיתן פייט ליריבה הגדולה ביותר

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


שנת 2016 אוטוטו כאן, וזה אומר שהשמועות אודות מכשירים חכמים חדשים מתחילות לצבור תאוצה עוד הרבה יותר מכל מה שקיבלנו במהלך החודשים האחרונים. מי שמובילה את החבורה, באופן די מתבקש, היא סמסונג ומכשירי ה-Galaxy S המיועדים שלה, שמהם אנחנו עשויים לקבל ארבעה בבת אחת (!) בחודשים הקרובים, כשראוי לציין כי חשיפה ב-CES 2016 בעוד כמה שבועות נראית כמו אפשרות עם סיכוי קטן, והאופציות הבאות בתור הן בתערוכת 2016 בפברואר או באירוע ייעודי נפרד כלשהו במרץ 2016.

לפי דיווח עדכני שעושה סבבים ברחבי הרשת, הסמארטפונים המובילים החדשים לא יאפשרו לאפל לפתוח יתרון טכנולוגיה משמעותי כלשהו – ויאמצו גם הם מסכי מגע עם חישה תלת מימדית, בסגנון דומה ל-3D Touch שיש באייפון 6S ובאייפון 6S Plus ובדומה ל-Force Touch שעליה הכריזה עבור גירסה מיוחד של ה-Mate S מוקדם יותר השנה. באופן דומה לדיגיטייזרים לעטי מגע, טכנולוגיית המגע התלת מימדיות מוסיפות מימד של עוצמת לחיצה על גבי המסך, מה שפותח אינספור אפשרויות שליטה חדשות ומתקדמות יותר למוצרים תומכים.

ssv4

הבלעדיות של על הטכנולוגיה , שעוד נמצאת בחיתוליה, תסתיים בעוד כמה חודשים?

דיווח טרי אחר מתעקש כי בסמסונג החליטו לחזור לאסטרטגיה הקודמת שלהם, ולהפעיל את מכשירי הדגל החדשים על ידי שילוב בין שבבים תוצרת בית לשבבים של קוואלקום – כלומר שילוב בין ה-Exynos 8890 ל-Snapdragon 820, כשהאחרון אפילו עשוי להיות בלעדי לענקית הקוריאנית בתקופה הראשונה. בהתחשב בכך שהמבחנים הראשוניים מצביעים כי השבב העתידי של חזר למקומו הטבעי בראש שרשרת הטכנולוגיה והביצועים, יכול להיות שבמקרה הספציפי הזה מדובר בהחלט לא רעה כל כך.

ssv5

בלעדיות זמנית עבור תהיה 'מתנת פיוס' של , בכדי להחזיר לעצמה את הלקוחה הגדולה ביותר שלה?

לקינוח, מדליפי חשבון הטוויטר OnLeaks עשו את מה שהם מצטיינים בו (יחד עם אנשי האתר uswitch.com), ויצרו מודל דיגיטלי של ה- S7 והפאבלט שכנראה ילווה אותו, בהתבסס על השרטוטים והמימדים אשר הוצגו לנו בשבוע שעבר. אתם מוזמנים בהחלט לצפות ולהתרשם.

ssv3 ssv2 ssv1 ssv


תגיות
Back to top button
Close
Close