השילוש, המתקפל ודגם ה-5G: סמסונג מתכוננת לאירוע המובייל הגדול שלה • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

השילוש, המתקפל ודגם ה-5G: סמסונג מתכוננת לאירוע המובייל הגדול שלה

האם אירוע ה-Unpacked הבא של חברת הענק יזמן לנו עם חמישה מוצרי דגל חדשים?

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחרי שתערוכת CES נחתמה לה, נראה כי האירוע המתוקשר הגדול הבא שמצפה לנו שייך כולו לחברה אחת בלבד – . היעד הוא ה-20 בפברואר, ימים ספורים לפני פתיחה של תערוכת Mobile World Congress בברצלונה, והצפי הוא שנקבל בה הצגה של כל המכשירים החכמים המדוברים ביותר מבית מובילת השוק, כולל שלושה מכשירי S10, דגם ה- F הגמיש ואולי גם דגם ה- הראשון בהחלט.

שלושת מכשירי ה-S10 יהיו בוודאות מרכז המסיבה באירוע המדובר שייערך בסן פרנסיסקו, כאשר ה- S10 הסטנדרטי עתיד להציע מסך Super AMOLED של 6.1 אינץ' וסוללת 3,500mAh מובנית וה- S10 Plus יספק מסך 6.4 אינץ' עם סוללת 4,000mAh מרשימה למדי – ואילו דגם ה-S10 E החדש והמוזל מהווה את התוספת המעניינת מכולן עם מסך 5.8 אינץ' "צנוע" וסוללת 3,100mAh.

השילוש שבדרך תועד בכמות חסרת תקדים, כמעט, של עיבודים ממוחשבים

כל שלושת הדגמים עתידים להציע את אותם שבבי 855 (בסין ובארצות הברית בעיקר) ו-Exynos 9820 (בשאר שווקי העולם) מתקדמים, של בין 6GB ל-8GB ונפחי של בין 128GB ל-512GB – לצד מגרעות Infinity-O שיתפקדו כחור בצד הימני העליון של פאנל התצוגה: ה-S10 וה-S10 E יענו ממצלמת סלפי יחידה, ואילו ה-S10 Plus יאופיין בחריר גדול יותר עבור זוג מצלמות.

יש גם מבט מן הצד האחורי, באדיבות המדליף הנודע אוון בלאס

ה-S10 ו-S10 Plus עשויים להציע מנגנון זיהוי טביעות אצבע מתקדם מתחת לפני המסך המתבסס על על-קולית, לכאורה, וגם אמורים ליהנות ממערך צילום ראשי משולש, בזמן שה-S10 E יסתפק בצמד מצלמות בחלקו האחורי ובסורק טביעות אצבע מובנה בתוך כפתור ההדלקה וכיבוי המסך. הערכות מחירים עדיין אין לנו, אך עצם קיומם של שלושה דגמים שונים אמור להפוך את הזמינות של משפחת הדגל לרלוונטית עבור קהל יעד גדול יותר.

דגם ה-S10 Plus בעל מגרעת המצלמה הכפולה נצפה גם בפומבי, בתוך כיסוי שאמור להסתיר את זהותו האמיתית מהציבור

אם שלוש גרסאות שונות לא עושות עליכם רושם – כדאי לציין עוד שתי גרסאות נוספות של ה- S10 אשר יכוונו לשווקים בהם תהיה פריסה ראשונית של רשת דור חמישי במהלך השנה הקרובה, עם Snapdragon 855 בתור הדגם הראשון מסוגו שתומך במודם 5G, מסכי 6.7 אינץ' גדולים במיוחד ולכאורה גם 5,000mAh מאסיביות אשר יתמכו בטכנולוגיות התקשורת שכנראה לא יהיו יעילות במיוחד בגלגולן המסחרי הראשון.

דגמי 5G כנראה לא יהיו רלוונטיים מדי לשוק הישראלי בשנה הקרובה, אך שילוב בין מסך גדול מאוד לסוללה גדולה מאוד יוכל להפוך אותם לגרסה האולטימטיבית של , לפחות בעיני חלק מהצרכנים

לקינוח, ישנן הערכות כי גם דגם ה-Galaxy F המתקפל הייחודי יערוך הופעה מפורטת יותר באירוע – עם המסך הגדול המתקפל על צידו וזוג סוללות 3,100mAh מובנות שמטרתן לתמוך בפאנל המתקדם שללא ספק יצרוך יותר אנרגיה מרוב הדגמים המוכרים לנו, והכל בתג מחיר שכנראה יהיה גבוה מ-1,500 דולר. גם אם אתם לא מחובביה הגדולים ביותר של – קשה להתווכח עם הקביעה שאירוע ה-Unpacked הזה יהיה מעניין במיוחד.

גם ה- F/Galaxy Fold יקבל סוף כל סוף הצגה ופירוט טכני רשמי ב-20 בפברואר? אנחנו מחזיקים אצבעות בחוזקה


תגיות
Back to top button
Close
Close