השילוב הטוב מכולם? סמארטפון Redmi עם שבב Snapdragon 855 • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםכתבות נבחרות

השילוב הטוב מכולם? סמארטפון Redmi עם שבב Snapdragon 855

מכשיר תקציבי עם של מכשיר דגל? נראה כי הדבר עומד להפוך למציאות תודות לחברת שיאומי

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בשנה שעברה מכשיר ה-Pocophone F1, תת מותג חדש מבית חברת שיאומי, שבר את השוק כשסיפק עיבוד מתקדם מסוג 845 במחיר של 1,500 שקלים ופחות – ונראה כי השנה בשורה דומה עשויה להתקבל גם מתת מותג אחר ופופולרי הרבה יותר של היצרנית הסינית המצליחה.

בשבועות האחרונים אנו מקבלים מגוון נבואות ושמועות על כך שמכשיר Redmi חדש עם שבב Snapdragon 855 נמצא בשלבי הכנה מתקדמים – ועכשיו יתכן שיש לנו אפילו תיעוד ממשי ראשון שלו ומפרט טכני מיועד ומבטיח עד מאוד.

מנכ"ל שיאומי נצפה לאחרונה עם סמארטפון לא ידוע הכולל מסך ללא מגרעת כלל – וברשת מאמינים כי זה עשוי להיות דגם ה-Redmi המוביל החדש עם ה- 855

המכשיר המסתורי עשוי לספק לנו מסך בגודל 6.39 אינץ' עם רזולוציית 2,340×1,080 פיקסלים, זכרון של 8GB, נפח פנימי של 128GB, מערך צילום אחורי משולש עם יחידת 48 מגה-פיקסל ראשית (סביר להניח כי זה ה-IMX586 הפופולרי של סוני) ויחידות 13 מגה-פיקסל ו-8 מגה-פיקסל משניות – ויחידת 32 מגה-פיקסל לצילומי סלפי, שעשויה להיות מבוססת על מנגנון מכאני מוסתר בתור גוף המכשיר.

עיקרי המפרט המיועד, בהתבסס על מדליף ברשת החברתית הסינית Weibo

טרם ידוע לנו מה תהיה קיבולת הסוללה של הדגם, משהו שמהווה נקודת משיכה מרכזית ברוב דגמי ה-Redmi האחרים, או מה יהיה מחירו – אך אנחנו בהחלט לא נתנגד לפוטנציאל למצוא דגם עם 855 במחיר בסיס ברמה דומה לזו של ה- F1 המדובר. מסכימים איתנו? שתפו בתגובות.

תיעוד נוסף ברשת למכשיר של עם מה שנראה כמו מנגנון מכאני נסתר עבור מצלמת הסלפי – אנחנו נמשיך לעקוב אחרי פרטים נוספים ונעדכן אתכם, ללא קשר לשבב העיבוד שיסתתר בפנים


תגיות

3 תגובות

 1. מפרט טוב זה חשוב, אך לא כמו חווית שימוש, שיגיע נבחן ונראה, נקווה לטוב (:

 2. מה הרעיון בכל כך הרבה דגמים כביכול שונים, אבל אם מפרט כמעט זהה?

  1. מתנפלים על השוק
   ומבלבלים את הקהל עם המון שמות לאותו דגם בשינויים מזעריים..
   מצד השני יש טלפון סביר במחיר עוד יותר סביר
   ולמעשה במחיר של החלפת מסך בסמסונג
   אתה מחליף לדגם הכי מתקדם

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close