הרמקול הנייד של אמאזון יקריא חדשות ויענה לכם על שאלות • HWzone
גאדגטים

הרמקול הנייד של אמאזון יקריא חדשות ויענה לכם על שאלות

אמאזון מכריזה על נייד משלה, Echo – חכם שמחובר לענן ויבצע (כמעט) כל מה שתבקשו ממנו

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בהכרזה מפתיעה שהגיעה משום מקום, מצרפת ענקית הקמעונאות אמאזון מוצר חדש לרפרטואר המתרחב שלה – רמקול נייד, עם טוויסט שמרגיש כאילו הוא הגיע מגוגל בכבודה ובעצמה.

רמקול ה-Echo משתמש במערך של שבעה מיקרופונים ובטכנולוגיה שמתיימרת לשמוע אתכם מכל מקום בחדר ללא בעיה - גם בעת שהרמקול פועל ומנגן מוזיקה
ה-Echo משתמש במערך של שבעה מיקרופונים ובטכנולוגיה שמתיימרת לשמוע אתכם מכל מקום בחדר ללא בעיה – גם בעת שהרמקול פועל ומנגן מוזיקה

רמקול ה-Echo יכול לשמש כרמקול נייד סטנדרטי לכל דבר ועניין, אבל הוא ממש לא כזה: מדובר ברמקול שתומך בשלל פקודות קוליות ומיועד להיות מחובר תמידית לשירות הענן של על מנת לספק לכם , חדשות ובאופן עקרוני את כל המידע שלו תזדקקו. הכל בהתבסס על פקודות קול ומעין דו-שיח של המשתמש עם הרמקול שלו – אם זה לא העתיד כפי שדמיינו אותו טובי הראשים בהוליווד לאורך השנים, אנחנו לא יודעים מה כן.

מחירו של ה-Echo יעמוד על 200 דולר (או 100 דולר למנויי שירות ה-Amazon Prime) והוא זמין כרגע בצורה מוגבלת בהתבסס על הזמנות אותן ניתן לבקש באתר של אמאזון (או לקבל מאחרים). המגבלה העיקרית של ה-Echo מנקודת מבט ארצישראלית דומה למגבלה של הרבה מוצרים אחרים מבית – רוב השירותים שהופכים את הרמקול למיוחד ו"חכם" כל כך לא יהיו זמינים בארץ, ככל הנראה, מה שיהפוך את המוצר לחסר טעם ממשי.

יתכן שאנחנו טועים ואמאזון כן תאפשר את רוב יכולותיו של ה-Echo גם בישראל – נשתדל לא לחרוץ גורלות על בסיס מידע חלקי. כך או כך, אין לכם יותר מדי סיבות להתאכזב – בהנחה שה-Echo אכן יוכיח את עצמו, אין ספק שנראה יישומים נוספים לקונספט "הרמקול החכם" במהירות.


תגיות
Back to top button
Close
Close