הצצה ראשונה ל-Moto X של הדור הבא • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

הצצה ראשונה ל-Moto X של הדור הבא

מפרט חדש שצץ במאגר מבחן הביצועים Geekbench מספר לנו היכרות ראשונית עם מכשיר הדגל הבא של המותג מבית לנובו

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחד מסימני השאלה הגדולים בשוק המכשירים החכמים נכון להיום נוגע לעתידה של מוטורולה, שעברה מידיה היציבות והמבוססות של אל קורת הגג של , אשר עדיין מנסה למצוא את מקומה בשוק ומתחבטת, כך נראה, בין עולם דגמי הפרימיום המתקדמים לבין שוק מכשירי הביניים התחרותי במיוחד, בו שוחות רבות ממתחרותיה הסיניות.

האם לנובו תמשיך בקו הנוכחי שבו מושקים רק כמה דגמים יחידים תחת המותג 'מוטו' מדי שנה, או שתפעל להפיק כמות גדולה משמעותית של דגמים במטרה להתאים לקהל יעד רחב יותר? האם תמשיך לספק את התמיכה התוכנתית האיכותית וארוכת הטווח והשיפורים התוכנתיים הייחודיים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהשם בשנים תחת מטה הקסם של גוגל? נכון לעכשיו אין לנו תשובות לשאלות האלו – אבל כן יש לנו הצצה למה שיהיה ככל הנראה מכשיר הדגם הבא של המותג (והראשון שמגיע תחת ניהולה של לנובו).

מי אתה XT1650?
מי אתה XT1650?

תוצאה של דגם בשם XT1650 הופיעה לאחרונה במאגר של מבחן הביצועים הפופולרי Geekbench, תוך שהיא חושפת שימוש בשבב Snapdragn 820, במערכת מרשמלו ובזכרון RAM בנפח 4GB. אי אפשר לדעת בוודאות כי מדובר בדור הבא של ה-Moto X, אך בהתבסס על שם הדגם והמפרט הטכני די ברור כי מדובר במכשיר חדש ומתקדם אשר יושק תחת המותג 'מוטו' – וכשזה יקרה, נוכל כנראה לקבל כמה וכמה תשובות לתהיות האחרות שלנו בנוגע לגלגול החדש הזה של . נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם.

הדגם המתקדם האחרון שהשיקה מוטורולה היה ה-Moto X Force המרשים. האם גם הדגם העתידי יציע מסך "בלתי שביר" וסוללה נדיבה?
הדגם המתקדם האחרון שהשיקה מוטורולה היה ה-Moto X Force המרשים. האם גם הדגם העתידי יציע מסך "בלתי שביר" וסוללה נדיבה?


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close