הפוך את הסמארטפון שלך לקונסולה • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

הפוך את הסמארטפון שלך לקונסולה

בחברת Green Throttle החליטו להציע לכם שיפור בחווית המשתמש – שימוש במכשיר האנדרואיד (ובהמשך גם אייפון) כקונסולת משחקים המחוברת לטלוויזיה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הם עושים זאת באמצעות בקר המתחבר בבלוטות' למכשיר האנדרואיד שיחובר לטלוויזיה. כך תוכלו לשחק על המסך הגדול.

חברת OUYA אשר עלתה לכותרות לפני מספר חודשים, הציתה את דמיונם של המוני משתמשי כאשר הציגה בקיקסטארטר פרוייקט מצליח במיוחד: קונסולה מבוססת המיועדת למשחקים, אשר צפויה לצאת במרץ-אפריל הקרובים ולעלות 99 דולר בלבד.

ניתן להניח שבחברת Green Throttle הבינו את הפוטנציאל והרצון של אנשים לשחק את משחקי האנדרואיד על מסך הטלויזיה, והם החליטו לצאת עם מוצר, אשר ניגש לבעיה מכיוון קצת שונה.

בקר חדש לאנדרואיד

הבקר האלחוטי שהם מציעים, אטלס, בשילוב עם למכשיר האנדרואיד, יתממשק דרך חיבור BT, ובתלות בחיבור הסמארטפון לטלוויזיה באמצעות כבל (מה שמגביל את היצע המכשירים שיממשו את מלוא הפוטנציאל), יוכל לשמש למשחקים בין אם לבד, או מול חברים באמצעות מספר בקרים.

עיצוב הבקר שואל מאפיינים רבים מבקר ה-Xbox360, בדומה לזה של קונסולת OUYA, כפי הנראה כי הבקר נתפס כאידיאלי למשחקי .

אפשר גם שניים

"היכולת להוסיף בקרים אנלוגיים אמיתיים מאפשרת את הדיוק שמסכי מגע אף פעם לא יוכלו לתת לשליטה מתוחכמת בדמויות המשחקים שלנו", טוען תיאון קים, מנכ"ל חברת המשחקים nWay. "הוספת בקרים לגרסה הניידת של ChronoBlade תאפשר לשחקנים לחוות את המשחק בדרך שבה התכוונו שישוחק, כחווייה דמויית משחק קונסולה"

קשה שלא להבחין שהצהרה כזו היא יותר לצרכי יחסי ציבור, אך כל מי שהתנסה במשחק פלטפורמה באמצעות הדמיית כפתורים על מסך מגע, יוכל לראות את גרעין האמת בדברים.

ישנן כמה הגבלות לשקול: מכשיר האנדרואיד יהיה צריך להיות מחובר ליציאת ה-HDMI של הטלוויזיה, כאשר לפי הרשימה שבאתר החברה מוגבל לדגמים תואמים דוגמת: Google Galaxy Nexus, HTC One X S II וה- Note.

הבקר דורש מגרסה 3.2 ומעלה, ומשתמשים יידרשו להוריד את אפליקציית Green Throttle Arena שתציג את המשחקים התואמים.

המוצר של Green Throttle מציג כמה יתרונות בולטים לעומת OUYA. מיליוני אנשים אשר כבר מחזיקים מכשירי שמשמשים כמנוע המערכת מהווים קהל יעד מובטח, אך יותר מזה, זוהי קונסולת המשחקים הראשונה שתתעלה מעל בעיית התיישנות החומרה. אנשים משדרגים את הסמארטפונים שלהם בתדירות גבוהה בהרבה מאשר את המשחק שלהם. ועם אטלס, הסמארטפון הבא שלכם הוא הקונסולה הבאה שלכם. נכון שסמארטפונים מהדור הנוכחי אינם מציעים גרפיקה גבוהה ביותר, אך מי אומר שזה תמיד יהיה המצב?

חברת Green Throttle מצפה לשלוח קיטים למפתחים בסביבות 12 בדצמבר. קיטים יעלו בהתאם למספר בקרי האטלס שתרכוש: 45 דולר עבור אחד, ועד 350 דולר עבור עשרה. הם גם עובדים על תמיכה במערכת .

עוד פרטים תוכלו למצוא באתר החברה.

אם OUYA ואטלס יהוו תחרות זו לזה קשה עוד לומר, אך יהיה מעניין ביותר לראות איזה איום יציגו המכשירים הניידים לקונסולות המסורתיות, אם בכלל.

מה אתם חושבים? האם תחליפו את האקסבוקס בסמארטפון או שלא? שתפו אותנו בדעתכם בתגובות!


תגיות

3 תגובות

  1. לא חדש
    כבר ממזמן אנשים מחברים את הבקרים של xbox 360, PS3 ו wii לסמארטפונים וטאבלטים.
    יש כאלה שחיברו עכבר ומקלדת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close