הסמארטפונים של מוטורולה במחירי מבצע, עכשיו באמאזון

4 תגובות

הזדמנות נוספת לרכוש את מכשירי ה- 6 וה- X Style האיכותיים במחירים תחרותיים

שגעון הקניות של סוף השנה האזרחית כבר ללא ספק דעך, אבל זה לא אומר שאין דילים איכותיים שצצים להם מפעם לפעם, גם כאן בארצנו הקטנה וגם בחנויות המקוונות הבינלאומיות – וכעת יש אחד כזה באמאזון, עבור צמד סמארטפונים מבית .

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


באמאזון ארה"ב מוצע לרכישה ה-Moto X Pure Edition, אשר ידוע גם בשם Moto X Style בכל מקום אחר בעולם ומציע מסך 5.7 אינץ' ברזולוציית QHD, 808 משושה, זכרון של 3GB, נפח של 32GB ומצלמת 21 מגה פיקסל שקיבלה תשבוחות, במחיר של 350 דולר. אין אפשרות למשלוח ישיר לארץ לצערנו, אך גם במשלוח דרך חברות צד ג' כמו Buy2USA או Shipito העלות הכוללת אמורה להגיע לסכום הגיוני למדי (עבור מכשיר דגל) של כ-2,000 ש"ח.

גם הגירסה האמריקאית של ה-Moto X תומכת בכל תדרי הסלולר הישראליים, לשמחתנו
גם הגירסה האמריקאית של ה- X תומכת בכל תדרי הסלולר הישראליים, לשמחתנו

מחיר אטרקטיבי קצת יותר ניתן למצוא לאותו המכשיר באמאזון צרפת, שם הוא כן מוצע עם משלוח ישיר לארץ, בעבור כ-464 יורו, שהם כ-1,950 ש"ח, שכולל בו גם את תשלומי המסים בישראל.

במקביל, באמאזון צרפת מוצע גם סמארטפון הנקסוס 6 האהוב, בגירסת 32GB, בעבור כ-411 יורו (כ-1,750 ש"ח) שכוללים גם את המסים וגם את המשלוח לישראל – הצעה לגמרי לא רעה, שזולה בכ-500 ש"ח מהמחירים עבור אותו הדגם הקיימים בארץ.


צמד מכשירים ראויים במחירים קצת יותר טובים מהרגיל מקור: pocketnow.com
צמד מכשירים ראויים במחירים קצת יותר טובים מהרגיל
מקור: pocketnow.com

אם התלהבתם והחלטתם ללכת על זה, נמליץ כמו תמיד לעשות זאת בהקדם האפשרי – המבצע באמאזון ארה"ב עתיד להסתיים בעוד פחות מ-12 שעות, וגם המבצעים באתר הצרפתי הינם עד גמר המלאי, שעשוי להגיע בקרוב. קניה מהנה!