הסמארטפונים של מוטורולה במחירי מבצע משתלמים, עכשיו באמאזון

מעוניינים ב-Moto X או Moto G עדכני? מבצעים באמאזון צרפת ואמאזון איטליה עשויים להתאים לכם כמו כפפה ליד

בין אם בשל אי יכולת לבצע משלוח ישיר ובין אם בשל עלויות שילוח גבוהות, רק בחלק מהמקרים משתלם לשקול להזמין סמארטפון מחו"ל במקום לרכוש אותו כאן בישראל – אך הפעם נראה שיש לנו מקרה יוצא דופן, כשאמאזון מציעה הנחות משמעותיות כמעט על כל הדגמים העדכניים של מוטורולה-לנובו.

באמאזון איטליה ניתן לרכוש כעת את ה-Moto X Style, דגם הדגל של מוטורולה (לפחות עד שהגיע ה-Moto X Force) שכולל מסך QHD נדיב בגודל 5.7 אינץ', שבב Snapdragon 808 משושה, נפח אחסון מובנה של 32GB, זכרון RAM של 3GB, הגנת IP52 קלה בפני טיפות מים ואבק ומצלמת 21 מגה פיקסל ראשית יאה, במחיר של כ-400 יורו בלבד כולל מסים ומשלוח ישיר לארץ – כ-1,710 ש"ח שמהווים הוזלה של 1,000 ש"ח או יותר לעומת המחירים בהם נמכר הדגם בישראל. הסמארטפון זמין לרכישה בצבע לבן ובצבע שחור, ובדגם האירופאי אשר כולל תמיכה בכלל תדרי הסלולר הארצישראלים.

mim1

עוד באמאזון איטליה ניתן לקבל את ה-Moto G מהדור השלישי העדכני, עם שבב ה-Snapdragon 410 שלו, מסך IPS בגודל 5 אינץ', נפח אחסון של 16GB, זכרון RAM של 2GB והגנת מים טובה בתקן IPX7 (ללא הגנת אבק), במחיר של כ-207 יורו בלבד כולל משלוח עד הבית – מחיר של כ-885 ש"ח בלבד, אשר זול יותר מן המחיר המוצע בישראל עבור דגם הבסיס של הסמארטפון, אשר כולל מחצית מנפח האחסון ומחצית מזכרון ה-RAM של הדגם הזה.

גם במקרה הזה מדובר בגירסה האירופאית של המכשיר, אשר זמין למשלוח לישראל רק בגירסה בצבע לבן שלו, אם כי ראוי לציין שכאן אין תמיכה בתדר ה-850MHz בדור השלישי, שעלולה להביא לכיסוי חלקי ברשתות הדור השלישי של סלקום ופלאפון. במקביל, הסמארטפון מציע תמיכה בכל תדרי הדור השני והרביעי בארץ.

אמאזון צרפת, מצידה, מאפשרת לרכוש את דגם הביניים של מוטורולה, ה-Moto X Play שמגיע עם מסך IPS בגודל 5.5 אינץ' וברזולוציית FullHD, שבב Snapdragon 615 מתומן ליבות, זכרון RAM של 2GB, נפח אחסון פנימי של 16GB, הגנת IP52 בפני אבק וטיפות מים, מצלמת 21 מגה פיקסל ראשית כמו זו של ה-Moto X Style וגם סוללה 3,630mAh נדיבה וראויה – כל זאת במחיר של כ-320 יורו, כולל מסים ומשלוח ישיר לארץ.

mim

במקרה הזה המחיר מתורגם לכ-1,370 ש"ח, אשר זול בקרוב ל-500 ש"ח מהמחירים של הדגם בחנויות בישראל. ה-Moto X Play זמין לרכישה עם משלוח לישראל רק בצבע לבן, ובגירסה הבינלאומית אשר תומכת בכלל תדרי הסלולר הישראלים. שווה או לא – זה כבר תלוי ברמת החיבה שלכם למותג ה-Moto, ולתמיכה התוכנתית המרשימה שמספקת מוטורולה לדגמיה.