adplus-dvertising

מוטורולה מציגה: סמארטפון שהוא גם מצלמת אקסטרים

מוטורולה מציגה דגם ביניים חדש עם מאפיין שאין לאף מכשיר אחר בסביבה

מוטורולה השיקה לא מעט מכשירים סלולריים חדשנים ומיוחדים במהלך שנותיה הרבות בתחום, וזה נחמד לגלות כי המותג ממשיך להעז ולנסות לעשות דברים לא כמו כולם – גם כשזו כבר לא ממש אותה חברה מפוארת מהעבר.

מכשיר ה-One Action החדש נראה כמו דגם ביניים ממוצע למדי במבט ראשון, וגם במבט שני – אך כולל מצלמה אחת מתוך שלוש בחלקו האחורי אשר הופכת אותו לבולט בתוך ההמון. מצלמה בסגנון שמוצעים בדרך כלל בעיקר במצלמות האקשן למיניהן, שנועדו לתיעוד בתנאים בהם רוב הסמארטפונים יתקשו לתפקד כראוי או אפילו לשרוד.

מוטורולה עדיין כאן – ומנסה לחדש כנגד כל הסיכויים

ה-Motorola One Action מציע מסך IPS ארוך במיוחד בגודל 6.3 אינץ׳ וברזולוציית 2,520×1,080 פיקסלים (יחס גובה-רוחב "קולנועי" של 21:9, בדומה למה שכבר ראינו ב-Xperia 1 של סוני), שבב Exynos 9609 מתומן עדכני וחסכוני של סמסונג, זכרון דינאמי של 4GB, נפח אחסון מובנה של 128GB עם אפשרות הרחבה ב-512GB נוספים עם כרטיסי microSD, מערכת אנדרואיד פאי ללא שינויים מיותרים שמשתייכת אל תוכנית ה-Android One הפופולרית, חריץ אוזניות, שבב NFC מובנה, סורק טביעות אצבע בחלק האחורי, קישוריות Wi-Fi 802.11ac כפול ערוצים וסוללת 3,500mAh מובנית.

איזורים שונים בעולם יקבלו גוונים שונים של המוצר – כאשר בחלק מהמקומות תהיה תמיכה בתוכנית ה-Android One של גוגל ובחלק אחר לא

מה שמעניין יותר מהכל בדגם הוא מערך הצילום האחורי, בו תמצאו חיישן 12 מגה-פיקסל ראשי מבית סוני, יחידת 5 מגה-פיקסל המשמשת כחיישן עומק – ומצלמת 16 מגה-פיקסל בזווית אולטרה רחבה של 117 מעלות שמיועדת לצילום וידאו באופן בלעדי, אשר הורכבה במאונך מהכיוון אותו אנחנו רגילים לקבל בסמארטפונים, כך שבצילום במצב 'פורטרט' תתקבל למעשה תמונה אופקית רחבה. שילוב של יכולת הצילום ביחידה הראשית ויכולת הצילום במצלמת הוידאו המשנית מבטיח כי המשתמש יוכל להפיק סרטוני וידאו פנורמיים ראויים ללא תלות בזווית בה הוא מציב את המכשיר שלו, כך שתיעוד של כל האקשן המתרחש בסביבה יהיה נוח יותר.

בעתיד שבו מכשירים חכמים עשויים לכלול כמות גדולה במיוחד של חיישנים מסוגים שונים – 'מצלמת אקשן' שמוצבת במאונך בהחלט תוכל למצוא את מקומה

למרות שמו של המכשיר המעיד על כוונתו להחליף את מצלמות האקסטרים, ה-One Action אינו כולל הגנה רשמית משמעותית בפני נפילות או בפני מים ואבק (תקן IPX2 בסיסי בלבד) – כך שהפוטנציאל שלו בתחום ככל הנראה יהיה מוגבל ביחס למצלמות של GoPro ודומותיה. עם זאת הרעיון הכללי הוא בהחלט מעניין, ויישום בשל ומתקדם יותר שלו בהחלט עשוי למצוא לעצמו נישה קטנה וחדשה בשוק הצפוף המודרני.

https://www.youtube.com/watch?v=zK09XvE_m0M

המכשיר אינו כולל ייצוב תמונה אופטי – אך בחברה מאמינים כי הייצוב הדיגיטלי ששילבו יספיק בכדי להפיק תכני וידאו איכותיים גם במצבים מאתגרים

ה-Motorola One Action (או motorolaone action, כפי שהוא נקרא בחלק מהמקורות הרשמיים) יוצע באירופה החל מהימים הקרובים בגוון כחול כהה, בגוון שחור ובגוון לבן במחיר של 260 יורו, כולל מע"מ. האם זו תחילתו של טרנד מצליח חדש? נחיה ונראה.