הסמארטפון שלכם מטונף – ויש מי שרוצים לתקן זאת

מוצריה של חברת Whoosh! מבטיחים להיות הפתרון הנוח והמעשי ביותר לחיסול אינספור החיידקים שנמצאים על חזית המכשיר החכם האהוב שלכם

אחת מהעובדות שמהן מעדיפים רוב משתמשי הסמארטפונים בעולם להתעלם היא זו שמבהירה כי משטח הזכוכית שמכסה את מכשיר הכיס החכם והאהוב, אשר נמצא במגע עם היד שלנו במשך כמה שעות במצטבר מדי יום ואף במגע עם הפנים שלנו בכמה הזדמנויות – הוא משטח מזוהם בחיידקים ובקטריות לא ידידותיות במיוחד. מזוהם באופן מבהיל אפילו. לא כולם מגיבים לאותם מפגעים מיקרוסקופיים באופן דומה, אך ההשפעה עשויה לנוע בין גירוי בעור הפנים שנחשף למשטח לדלקות ומחלות ויראליות, אשר הועברו מפני המסך אל תוך הגוף באמצעות אצבעות וידיים מלוכלכות – לא נעים.

חברה קנדית חביבה בשם Whoosh! מכוונת לכך שתפסיקו להתעלם מכל הסיפור – ותתחילו לנקות ולחטא את המסכים שלכם באמצעות החומרים והאמצעים הייעודיים שלה, שמבטיחים לחסל 99.9 אחוזים מהיצורים הזעירים המיותרים על המשטח שטופל, ואף להגן עליו מפני הצטברות מחודשת שלהם למשך זמן מה.

שטיפת ידיים זה חשוב – וגם שטיפת השכבה החיצונית של הסמארטפון, מסתבר

החומרים מתאימים לכל סוגי הסמארטפונים והטאבלטים ואף למשקפיים (ומסכי מגע במחשבים ניידים, יש להניח), ומגיעים בתצורה של ספריי להתזה ומטליות לניגוב או בתצורת מגבונים לחים מוכנים מראש – כאשר יש גם מגבוניים ייעודיים לשם הגנה מתמשכת, לצד פעולת החיטוי.

שלל פתרונות לשמירה על נקיון גאדג'טים

מוצריה השונים של Whoosh! כבר נמכרים באמאזון ובחנויות מקוונות אחרות, במחירים שנעים בין 10 דולר ל-25 דולר עבור ערכה גדולה משולבת. שווה את ההשקעה הכספית, רק בכדי שתוכלו לחוש מעט יותר הגייניים כשאתם מצמידים את המכשיר אל הלחי בפעם הבאה? ספרו לנו בתגובות.

אנחנו ממשיכים לספק לכם את הסיפורים הכי חמים מתוך תערוכת CES 2018 – המשיכו להתעדכן!