הסמארטפון העתידני מבית Red מתקרב להשקה

הרשמה מוקדמת לרכישתו של ה- Hydrogen One המסתורי נפתחת אצל מפעילת הסלולר האמריקאית Verizon, בתור רמז עבה לעיתוי המתקרב של הגעתו לשוק

כשחברת Digital Cinema, המוכרת בעיקר תודות למצלמות המשוכללות שלה לעולם הקולנוע והצילום המקצועני, הודיעה כי היא מתכוננת לבצע קפיצת ראש גם אל שוק הסמארטפונים – היה די ברור כי התוצאה לא תהיה סטנדרטית ומשעממת. עכשיו, נראה כי אנחנו נמצאים צעד אחד לפני הגעתו של הדגם, ה-Hydrogen One בעל היכולות ההולוגרפיות, אל החנויות – לכל הפחות בשוק הביתי של בארצות הברית.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לאחר שמפעילות הסלולר האמריקאיות הבולטות AT&T ו-Verizon הכריזו כי יציעו את מכשיר האולטרה-פרימיום של Red ברשתות ובחנויות שלהן, הגדילה Verizon לעשות ופתחה הרשמה ייעודית לאלו שמעוניינים לקבל עדכון ברגע הראשון בו ה-Hydrogen One יהיה זמין לקנייה מוקדמת – משהו שיקרה כנראה במהלך החודש הבא, לקראת ההשקה הרשמית המיועדת לחודש אוגוסט. במילים אחרות, בתוך כחודשיים נגלה סוף סוף האם יש כאן מהפכה בתחום, או אולי הזדמנות מפוספסת.

קדמיים, מצלמות קדמיות, תוספים מודולריים חיצוניים – ועוד הפתעות מצפות לנו בהשקה המתקרבת

אנחנו כבר יודעים מה יהיה המראה החיצוני הסופי של ה-Red Hydrogen One, שהשקתו נדחתה במספר חודשים במטרה להוסיף ולשפר חלק מיכולותיו, אך עדיין אין לנו מידע מוצק מלא לגבי החומרה שנמצאת בפנים. מה שכן ידוע הוא שמסך ה-5.7 אינץ' של המכשיר יתמוך ביכולת להציג תמונה הולוגרפית, בעלת אשלייה של נפח ונוכחית פיזית במרחב,עם שינוי של האובייקט המוצג בהתאם לזווית הצפייה של המשתמש – משהו שטרם נראה בסמארטפון כלשהו בעבר. הסמארטפון יוכל גם ליצור תמונות וסרטוני הולוגרפיים בפורמט ייעודי תודות לזוג מצלמות ראשיות וזוג מצלמות קדמיות – כולל במסגרת שיחות שיתנהלו בו.

יכולות הולוגרפיות יצדיקו את התמחור המאיים?

סימן השאלה המרכזי עתה מתייחס לפוטנציאל ההצלחה של המוצר המיוחד הזה: המראה העתידני, יכולות מודולריות להתממשקות עם תוספים שגם אותם תפתח ותיצור Red עבור צלמים והטכנולוגיה שבפנים אמורים להביא את מחירו הבסיסי של ה-Hydrogen One לרמה של לא פחות מ-1,200 דולר – כאשר דגם יוקרתי וקשוח יותר שיהיה עשוי מעטפת טיטניום במקום מעטפת אלומיניום אמור להיות יקר עוד יותר ולשאת תג מחיר של 1,600 דולר, כלומר בערך פי 2 מרוב מכשירי הדגל בסביבה. אם להתבסס על דיווחים לפיהם המכשיר יסתפק בשבב Snapdragon 835 בחלקו הפנימי, במקום ה-Snapdragon 845 המוביל העדכני – יתכן שלחברה יהיו לא מעט אתגרים למכור בהיקפים שהיא מקווה להם.

נקווה של- יש תוכניות להשקה בינלאומית

גם במחיר שעשוי להתחיל צפונית מ-5,000 שקלים חדשים וגם כאשר לא ברור האם יש כוונות כלשהן להשיק אותו רשמית מחוץ לצפון אמריקה – אין ספק שזה מוצר שיהיה שווה מאוד להמשיך ולעקוב אחריו בתקופה הקרובה. מסכימים? בואו לדבר על זה בתגובות.