הסמארטפון העתידני מבית Red מתקרב להשקה

הרשמה מוקדמת לרכישתו של ה- Hydrogen One המסתורי נפתחת אצל מפעילת הסלולר האמריקאית Verizon, בתור רמז עבה לעיתוי המתקרב של הגעתו לשוק

כשחברת Digital Cinema, המוכרת בעיקר תודות למצלמות המשוכללות שלה לעולם הקולנוע והצילום המקצועני, הודיעה כי היא מתכוננת לבצע קפיצת ראש גם אל שוק הסמארטפונים – היה די ברור כי התוצאה לא תהיה סטנדרטית ומשעממת. עכשיו, נראה כי אנחנו נמצאים צעד אחד לפני הגעתו של הדגם, ה-Hydrogen One בעל היכולות ההולוגרפיות, אל החנויות – לכל הפחות בשוק הביתי של בארצות הברית.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לאחר שמפעילות הסלולר האמריקאיות הבולטות AT&T ו-Verizon הכריזו כי יציעו את מכשיר האולטרה-פרימיום של Red ברשתות ובחנויות שלהן, הגדילה Verizon לעשות ופתחה הרשמה ייעודית לאלו שמעוניינים לקבל עדכון ברגע הראשון בו ה-Hydrogen One יהיה זמין לקנייה מוקדמת – משהו שיקרה כנראה במהלך החודש הבא, לקראת ההשקה הרשמית המיועדת לחודש אוגוסט. במילים אחרות, בתוך כחודשיים נגלה סוף סוף האם יש כאן מהפכה בתחום, או אולי הזדמנות מפוספסת.

קדמיים, מצלמות קדמיות, תוספים מודולריים חיצוניים – ועוד הפתעות מצפות לנו בהשקה המתקרבת

אנחנו כבר יודעים מה יהיה המראה החיצוני הסופי של ה-Red Hydrogen One, שהשקתו נדחתה במספר חודשים במטרה להוסיף ולשפר חלק מיכולותיו, אך עדיין אין לנו מידע מוצק מלא לגבי החומרה שנמצאת בפנים. מה שכן ידוע הוא שמסך ה-5.7 אינץ' של המכשיר יתמוך ביכולת להציג תמונה הולוגרפית, בעלת אשלייה של נפח ונוכחית פיזית במרחב,עם שינוי של האובייקט המוצג בהתאם לזווית הצפייה של המשתמש – משהו שטרם נראה בסמארטפון כלשהו בעבר. הסמארטפון יוכל גם ליצור תמונות וסרטוני הולוגרפיים בפורמט ייעודי תודות לזוג מצלמות ראשיות וזוג מצלמות קדמיות – כולל במסגרת שיחות שיתנהלו בו.

יכולות הולוגרפיות יצדיקו את התמחור המאיים?

סימן השאלה המרכזי עתה מתייחס לפוטנציאל ההצלחה של המוצר המיוחד הזה: המראה העתידני, יכולות מודולריות להתממשקות עם תוספים שגם אותם תפתח ותיצור Red עבור צלמים והטכנולוגיה שבפנים אמורים להביא את מחירו הבסיסי של ה-Hydrogen One לרמה של לא פחות מ-1,200 דולר – כאשר דגם יוקרתי וקשוח יותר שיהיה עשוי מעטפת טיטניום במקום מעטפת אלומיניום אמור להיות יקר עוד יותר ולשאת תג מחיר של 1,600 דולר, כלומר בערך פי 2 מרוב מכשירי הדגל בסביבה. אם להתבסס על דיווחים לפיהם המכשיר יסתפק בשבב Snapdragon 835 בחלקו הפנימי, במקום ה-Snapdragon 845 המוביל העדכני – יתכן שלחברה יהיו לא מעט אתגרים למכור בהיקפים שהיא מקווה להם.


נקווה של- יש תוכניות להשקה בינלאומית

גם במחיר שעשוי להתחיל צפונית מ-5,000 שקלים חדשים וגם כאשר לא ברור האם יש כוונות כלשהן להשיק אותו רשמית מחוץ לצפון אמריקה – אין ספק שזה מוצר שיהיה שווה מאוד להמשיך ולעקוב אחריו בתקופה הקרובה. מסכימים? בואו לדבר על זה בתגובות.avatar
1stcowgirl
1stcowgirl

אנחנו כבר שנתיים יודעים שלשם אנחנו הולכים.
אנחנו גם יודעים שעד 2021 התקשורת תשתנה ובמקום להחזיק את המכשיר צמוד לאוזן, נניח אותו ונדבר עם הצד השני פנים מול פנים ואולי אפילו בגודל מלא.
המכשיר המוצג הכתבה הוא רק קצה הקרחון.

e10hs
e10hs

לא חושב כך.. אותה ספקולציה הביאה לנו שיחות וידאו בדור השלישי ואני יכול למנות את כמות הפעמים שראיתי מישהו עושה שיחת וידאו על יד אחת…
לעומת זאת אני מאמין שברגע שמסכים הולוגרפיים יהיו נפוצים ימצאו שימושים מעניינים שלא חושב שמישהו יכול לצפות כרגע (תרתי משמע)

k534d
k534d

כמו כל המוצרים של red עוד מוצר עם תג חיר מאוד גבוהה וככל הנראה גם בעל תמורה.
השאלה היא כמה אנשים יהיו מוכנים לשלם 5000 ש"ח עבור מכשיר ועוד לא דיברנו על הדגם היקר שיגיע לאזור ה7000-8000 שקל.
השאלה האמיתית היא כמה מוצלח תהיה התצוגה המהפכנית שלו אם זה יהיה מוצלח תוך פחות משנה נראה זאת אצל הסיניות, שנה-שנתיים לקוריאניות ובעוד עשור אצל אפל שיכריזו שהם עשו מהפכה וזה הכי טוב שהיה.

efi89
efi89

יפה אמרת הוצאת לי את המילים מהפה לגבי הסינים