הסמארטפון הדק בעולם – של פוג'יטסו

5 תגובות

החברה היפנית חוטפת את התואר הנחשק מידיה של מוטורולה בעזרת בעל עובי בלתי אפשרי של 6.7 מילימטרים בלבד

הסמארטפונים לא מפסיקים לקצץ בעובי: בתחילת השנה נדהמנו מה-Galaxy S2 שהציע עובי של כ-8.5 מילימטרים בלבד בנקודה הדקה ביותר שלו, אחרי כמה חודשים הגיע ה-Medias N-04C של NEC שחלף על פניו בקלות עם עובי של כ-7.7 מילימטרים, ורק בחודש שעבר נטרפנו לגמרי למראה ה-Droid RAZR של מוטורולה, שמתח את גבולות המתקבל על הדעת עם עובי של כ-7.1 מילימטרים בלבד בחלקו הדק.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אם חשבתם שיותר דק מזה כבר לא נראה בתקופה הקרובה (אי אפשר להאשים אתכם) – תחשבו שוב, ותאמרו יפה 'שלום' ל-ARROWS F-07D של פוג'יטסו.
הסמארטפון בעל השם היפני למהדרין מגדיר מחדש את המילה דקיק עם עובי של כ-6.7 מילימטרים בלבד (!!!) בנקודה הדקה ביותר שלו, וזה לא ששאר איזוריו הם "שמנים" – עוביו של המכשיר בנקודה העבה ביותר עומד על כ-8.5 מילימטרים, בדיוק כמו העובי של ה- S2. בחלק הדק שלו.

פוג'יטסו לא נותנת לדקיקות המטורפת הזו לפעול לרעתו של ה-F-07D – בתוך הסמארטפון תוכלו למצוא מסוג MSM8255 של Qualcomm עם ליבת Scorpion בודדת במהירות 1.4GHz, מסך OLED (כמובן) בגודל 4 אינץ' עם רזולוציה של 800×480 וחיפוי Gorilla Glass, זכרון RAM בנפח 512MB, נפח אחסון של 1GB, מצלמה באיכות 5 מגה פיקסל, מערכת Gingerbread, חיבורי microUSB ו-microHDMI, חסינות למים בתקן IPX5 או IPX8 וסוללה שאמורה להספיק עד לכ-7 שעות עבודה.

לא מדובר במפרט הטכני המרשים ביותר שראינו עד כה בשוק, אבל כן מדובר במפרט לא רע בכלל עבור מכשיר כל כך דקיק (שגם שוקל רק כ-109 גרם). ה-ARROWS F-07D צפוי להגיע אל השוק היפני במהלך חודש ינואר 2012, מחיר מיועד ותוכניות להשקת גירסאות בינלאומיות בינתיים עוד אין.


כמה זמן יוכל הסמארטפון של פוג'יטסו להחזיק בתואר "הסמארטפון הדק עלי אדמות" עד שיבוא מכשיר נוסף שידהים אותנו לגמרי בפעם המי-יודע-כמה? בהתחשב בהספק שראינו בשנה החולפת, עושה רושם שבקרוב נגלה את התשובה.
עד אז, הנה סרטון ביפנית הממחיש את מראהו הדקיק של ה-ARROWS F-07D: