הסיני הטוב מכולם? סמארטפון ה-Meizu PRO 5 האימתני מגיע לישראל

מכשיר הדגל החדש של Meizu ינחת רשמית ברשת חנויות באג בעוד פחות משבועיים, עם תג מחיר שהצליח להפתיע אותנו

צפינו את זה, ובכל זאת התרשמנו לחיוב: ברשת באג הודיעו כי סמארטפון ה-PRO 5 של Meizu אכן יגיע אל הרשת, כבר בתחילת החודש הבא (ב-10 בדצמבר), עם תמיכה מלאה בכל תדרי הסלולר הישראליים ותג מחיר שנמוך יותר ממה שהערכנו מבעוד מועד.

ה-PRO 5, למי שכבר שכח, מרגיש כמו סוג של שילוב בין האייפון 6 לגלקסי S6, עם מעטפת מתכתית שבהחלט מזכירה את זו של אפל וגם חומרה שדומה לזו שתמצאו אצל סמסונג, בעיקר תודות לשבב ה-Exynos 7420 מתומן הליבות היעיל והעוצמתי של הענקית הקוריאנית, ונפח אחסון מובנה מהיר מבוסס תקן ה-UFS 2.0.

התוצאה הסופית היא מכשיר חכם שנראה טוב מאוד, עובד נהדר, אוכל בלי מלח את מרבית מבחני הביצועים בעולם האנדרואיד, מצלם היטב (תודות למצלמת 21 מגה פיקסל מבוססת חיישן של סוני), מציע חיי סוללה מעולים וגם נושא תג מחיר משתלם מאוד – ובקרוב לישראלים תהיה הזדמנות לנסות ולבחון את כל התיאורים האלה באופן אישי.

ברוך הבא
ברוך הבא

ה-Meizu PRO 5 יוצע בבאג בעלות של 2,400 ש"ח לגירסתו המתקדמת, שכוללת 64GB של נפח אחסון מובנה ו-4GB של זכרון RAM, כאשר עלות זו כולל שנה של אחריות בידי באג, המתפקדת כבר כמה שנים כאחת מהיבואניות הרשמיות של Meizu.

המכשיר יוצע תחילה בצבע לבן או אפור - אם כי אמורה להיות לו גם גירסה מוזהבת
המכשיר יוצע תחילה בצבע לבן או אפור – אם כי אמורה להיות לו גם גירסה מוזהבת

מדובר בעלות אטרקטיבית בהחלט, אשר נמוכה במעט מהעלות הרשמית בארץ של ה-OnePlus 2 בדגם שכולל 64GB של נפח אחסון פנימי, ובעלות שדומה מאוד לעלות העכשווית של ה-Galaxy S6 בחנויות הפרטיות הזולות ביותר. מעבר לכך, מחיר זה נמוך בכ-350 ש"ח מהעלות של ה-Galaxy S6 בגירסת 32GB מהיבואן הרשמי (אם כי כאן יש שנתיים אחריות, ראוי לציין) ובעלות שנמוכה בכ-900 ש"ח (!) ממחירו של ה-Galaxy S6 עם 64GB של נפח אחסון פנימי אצל היבואנית הרשמית.

mmzm2

ל-PRO 5 קיים גם דגם מוזל עם 32GB של נפח אחסון ו-3GB של זכרון RAM – אשר במידה ויגיע ארצה יוכל להוזיל את העלות בכ-300 ש"ח נוספים, ולהגדיל משמעותית את הקריצה שלו לקהל הרחב

האם זה הסמארטפון שיצליח לשגר את Meizu אל הליגה של הגדולים באמת, בארץ ובעולם בכלל? נחיה ונראה – אבל בינתיים נראה שיש לו את כל המאפיינים הנדרשים לכך.

mmzm4