הסיני הטוב מכולם? סמארטפון ה-Meizu PRO 5 האימתני מגיע לישראל • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

הסיני הטוב מכולם? סמארטפון ה-Meizu PRO 5 האימתני מגיע לישראל

מכשיר הדגל החדש של ינחת רשמית ברשת חנויות באג בעוד פחות משבועיים, עם תג מחיר שהצליח להפתיע אותנו

צפינו את זה, ובכל זאת התרשמנו לחיוב: ברשת באג הודיעו כי סמארטפון ה-PRO 5 של Meizu אכן יגיע אל הרשת, כבר בתחילת החודש הבא (ב-10 בדצמבר), עם תמיכה מלאה בכל תדרי הסלולר הישראליים ותג מחיר שנמוך יותר ממה שהערכנו מבעוד מועד.

ה-PRO 5, למי שכבר שכח, מרגיש כמו סוג של שילוב בין האייפון 6 לגלקסי S6, עם מעטפת מתכתית שבהחלט מזכירה את זו של אפל וגם חומרה שדומה לזו שתמצאו אצל , בעיקר תודות לשבב ה- 7420 מתומן הליבות היעיל והעוצמתי של הענקית הקוריאנית, ונפח מובנה מהיר מבוסס תקן ה- 2.0.

התוצאה הסופית היא מכשיר חכם שנראה טוב מאוד, עובד נהדר, אוכל בלי מלח את מרבית מבחני הביצועים בעולם האנדרואיד, מצלם היטב (תודות למצלמת 21 מגה פיקסל מבוססת חיישן של סוני), מציע חיי מעולים וגם נושא תג מחיר משתלם מאוד – ובקרוב לישראלים תהיה הזדמנות לנסות ולבחון את כל התיאורים האלה באופן אישי.

ברוך הבא
ברוך הבא

ה- PRO 5 יוצע בבאג בעלות של 2,400 ש"ח לגירסתו המתקדמת, שכוללת 64GB של נפח אחסון מובנה ו-4GB של זכרון RAM, כאשר עלות זו כולל שנה של אחריות בידי באג, המתפקדת כבר כמה שנים כאחת מהיבואניות הרשמיות של .

המכשיר יוצע תחילה בצבע לבן או אפור - אם כי אמורה להיות לו גם גירסה מוזהבת
המכשיר יוצע תחילה בצבע לבן או אפור – אם כי אמורה להיות לו גם גירסה מוזהבת

מדובר בעלות אטרקטיבית בהחלט, אשר נמוכה במעט מהעלות הרשמית בארץ של ה-OnePlus 2 בדגם שכולל 64GB של נפח אחסון פנימי, ובעלות שדומה מאוד לעלות העכשווית של ה- S6 בחנויות הפרטיות הזולות ביותר. מעבר לכך, מחיר זה נמוך בכ-350 ש"ח מהעלות של ה- S6 בגירסת 32GB מהיבואן הרשמי (אם כי כאן יש שנתיים אחריות, ראוי לציין) ובעלות שנמוכה בכ-900 ש"ח (!) ממחירו של ה- S6 עם 64GB של נפח פנימי אצל היבואנית הרשמית.

mmzm2

ל-PRO 5 קיים גם דגם מוזל עם 32GB של נפח אחסון ו-3GB של זכרון – אשר במידה ויגיע ארצה יוכל להוזיל את העלות בכ-300 ש"ח נוספים, ולהגדיל משמעותית את הקריצה שלו לקהל הרחב

האם זה הסמארטפון שיצליח לשגר את אל הליגה של הגדולים באמת, בארץ ובעולם בכלל? נחיה ונראה – אבל בינתיים נראה שיש לו את כל המאפיינים הנדרשים לכך.

mmzm4

תגיות
Back to top button
Close
Close