המצלמה החדשה של אסוס תשפר את התמונה פלאים

2 תגובות
אסוס משיקה את סדרת מכשירי ה-ZenFone התקציביים שלה, ואיתם בעל יכולות צילום מיוחדות
האתר המלזי SoyaCincau מדגים לעולם את יכולות הצילום של המכשירים מסדרת ZenFone החדשה – התכונה הבולטת ביותר היא יכולת הצילום בתנאי תאורה נמוכים.
צילום בתנאי תאורה נמוכים הוא תמיד משימה קשה עבור . יצרניות מנסות לפתור את הבעיה בעזרת טכנולוגיות שונות, לדוגמא HTC עם טכנולוגיית ה-UltraPixel, אך המצב עדיין נראה לא מזהיר.

Asus
פיתחה בשם PixelMaster, והיא טוענת שהתמונות המצולמות בטכנולוגיה זו בהירות יותר ב-400 אחוזים, והן יהיו פחות רועשות. כדי להגיע לתוצאה זו, המצלמה מחברת פיקסלים סמוכים כדי ליצור פיקסלים מוארים יותר. בגלל חיבור הפיקסלים, המצלמה תצלם ברזולוציה קטנה פי ארבע מהרזולוציה המקורית – מצלמת ה-13 מגה-פיקסל ב-ZenFone 6 תצלם ב-3 מגה-פיקסל, ומצלמת ה-8 מגה-פיקסל ב-ZenFone 5 תצלם ב-2 מגה-פיקסל.
התמונה מימין משתמשת בטכנולוגיית ה-PixelMaster, השמאלית לא

המרת רזולוציה גבוהה לטובת תמונה איכותית הרבה יותר נראה כמו פתרון ביניים לא רע, שכן עדיף תמונה ברזולוציה נמוכה מאשר תמונה חשוכה ומגורענת.
ה-ZenFone 6 יימכר במחיר של 230 דולרים, כ-805 שקלים בהמרה ישירה, וה-ZenFone 5 יימכר במחיר של 166 דולרים, כ-581 שקלים בהמרה ישירה – מחירים לא רעים למכשירים ברמה הזו, ועם יכולות צילום כאלו. אולי נראה יצרניות נוספות משתמשות בטכנולוגיות דומות? ימים יגידו.