המסך עושה את ההבדל: תמונות מודלפות רשמיות של ה-LG G8 (עודכן)

הכתבה המקורית: למרות הכחשות מצד בכירי החברה בנוגע להדלפות קודמות, תיעוד חדש של הסמארטפון המוביל מציע לנו עיצוב ומראה שמרגישים מוכרים מאוד

המדליף הנודע אוון בלאס פרסם בחשבון הטוויטר שלו תמונה רשמית למראה של סמארטפון ה-G8 ThinQ, שצפוי כמובן להחשף במהלך תערוכת MWC המתקרבת, אולי לצד דגם V50 תומך תקשורת 5G – והמראה אינו שונה באופן קיצוני מזה של ה-G7 ThinQ של שנה שעברה, וגם אינו שונה משמעותית מעיבוד דיגיטלי שהופץ לו בידי מדליף מוכר נוסף כבר לפני כמה שבועות.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ראש חטיבת המכשירים החכמים ביצרנית הקוריאנית החליט להגיב באופן מפתיע לאותן הדלפות מוקדמות והצהיר כי מדובר בספקולציה בלבד, מה שלכאורה מצביע על כך שהתוצר הסופי ייראה אחרת – אך בפועל אנו מקבלים כעת מראה שזהה כמעט לגמרי או אפילו לגמרי לזה שכבר פגשנו בעבר, כך שקשה להאמין כי מדובר כאן בשגיאה או הטעיה מכוונת כלשהי מבית .

התיעוד הרשמי החדש – עם זוג מצלמות אחוריות וזוג גם מקדימה וכן, גם עם מחבר האוזניות הישן והטוב בחלק התחתון

המראה של ה-G8 ThinQ לא צפוי להרעיד את השוק, אם כך (אולי בדומה לדגמי הדגל של שהעיצוב החיצוני אינו מהווה את אחת מהחוזקות המרכזיות בהם) – אך המסך בו תעשה החברה שימוש עשוי להוות הפתעה טכנולוגית מעניינת –  מדובר בפאנל בגודל 6.1 אינץ' וברזולוציית QHD, אשר מאחורי יתחבאו רכיבים פיאזו-אלקטריים אשר יחליפו את האפרכסת וירעידו את משטח הזכוכית בכדי ליצור את השמע לאוזנו של המשתמש, כאשר את מקומו של הרמקול הקדמי הזעיר יתפוס מערך צילום קדמי כפול בתוך מגרעת גדולה יחסית במרכז היחידה.

מצאו את ההבדלים: ההדלפה בעיבוד ממוחשב מהחודש שעבר

שארפ ושיאומי השתמשו בעבר בטכנולוגיה פיאזו-אלקטרית (ב-Aquos Crystal וב-Mi Mix המקורי, בהתאמה), אם כי זו לא הוכיחה את עצמה כיציבה ובשלה מספיק בכדי לכבוש את השוק ואת הצרכנים ונותרה בנישה מצומצמת מאוד – האם התפתחויות טכנולוגיות בשנים האחרונות יאפשרו ל- להתניע מחדש את הטרנד בהצלחה? זה יהיה משהו שמעניין לבחון אותו במועד ההשקה הרשמי שכנראה יגיע במהלך חודש מרץ.

גם האפרכסת הפיזית תוקרב בנסיון להביא את היחס בין התצוגה לגודל הכולל של המכשיר לשיא?

אנחנו עדיין לא ממש יודעים איך ייראה ה-LG V50 ThinQ, בהנחה שאכן יוצג לצידו של ה-G8 ThinQ – אך שמחים לראות שגם ב- שואפים לחדש ולהפתיע את הצרכנים, למרות הצרות הכלכליות והאתגרים הגדולים של חטיבת המובייל ההפסדית. נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם!

עדכון: המדליף אוון בלאס מכה שנית ומספק לנו תמונה ראשונה של ה- V50 ThinQ, בתת-גרסה שתהיה בלעדית לכאורה למפעילה האמריקאית Sprint שמקווה להיות הראשונה בעלת תשתית דור חמישי פעילה בארצו של הדוד סם. המכשיר כולל שלוש מצלמות אחוריות בסידור אופקי בלתי רגיל באופן יחסי, סורק טביעות אצבע אחורי מובנה ומגרעת קדמית במסך – זאת לצד ההערכה הטבעית כי נראה שימוש ב- 855 לצד מודם X50 נפרד ייעודי וסוללה בקיבולת של 4,000mAh או יותר.

בורסת ניחוש המחירים יכולה להתחיל כעת?


  • תגיות
  • LG