המכונה הביתית אשר חולמת להעלים את הברמנים

החזירו את מכונת הקפה אל המחסן, אלו כבר חדשות ישנות – אמרו שלום למכונה האוטומטית ליצירת קוקטיילים אלכוהוליים

קפסולות אספרסו אטומות ומוכנות מראש ומכונות שיודעות להשתמש בהן על מנת למזוג כוס קפה איכותית כמעט כמו זו של בית קפה הפכו לפופולריות במיוחד בשנים האחרונות, והיום נראה כי מעטים הם האנשים שאינם מחזיקים מכונה מבית נספרסו או דומותיה בפינה כזו או אחרת של המטבח – אז טבעי להניח כי יהיו מי שינסו לקחת את הטרנד הזה אל כיוונים מעניינים חדשים.

Bartesian הוא דוגמה אחת נהדרת לאח חורג עבור מכונות קפה – מכשיר שהחל את חייו בתור פרוייקט חביב ומוצלח חלקית במימון המונים ומבטיח לספק לכם קוקטיילים ללא רבב בכמה לחיצות פשוטות.

ה-Bartesian שהגיע אל תערוכת CES 2020 לצורך הדגמות ללא ספק עבד קשה מאוד – אך גם עמד במשימה המאתגרת בהצלחה
צילום: HWzone

המכשיר הביתי המעודכן כולל ארבעה מיכלים עבור משקאות אלכוהוליים שיהוו את הבסיס עם הקוקטייל (רום, וודקה, וויסקי, ג'ין, טקילה וכל דבר אחר שתרצו להתבסס עליו בעצם) ותפעול שיהיה מוכר לכל מי שניסה מכונת אספרסו ביתית בימיו עם תא ייעודי עבור קפסולות תרכיז שונות שיהפכו את האלכוהול הכללי לקוקטייל מדוייק מסוג מסויים – קפסולה של מרגריטה, קפסולה של קוסמופוליטן, קפסולה של וויסקי סאוור וכדומה.

מגוון הקפסולות המותאמות רשמית למכשיר צומח בהדרגה – מעניין אם גם במקרה הזה נראה בסופו של דבר את פריחתה של תעשיית מוצרים חליפיים מוזלים
צילום: HWzone

לצרכן נותר רק להניח את הכוס המתאימה במרכז וללחוץ על הכפתור – כאשר היוצרים מקווים ליצור לעצמם הכנסות לאורך זמן מעבר למכשירים החשמליים עצמם באמצעות שיווק של הקפסולות הייעודיות עבור ה-Bartesian, תוך כדי הבהרה כי מדובר בתרכיזים של רכיבים איכותיים בלבד ללא תוספות של סירופ סוכר ושאר רכיבים תעשייתיים זולים.

מתנת חנוכת בית אולטימטיבית לחובבי אלכוהול עצלנים?
צילום: HWzone

האם תהיו מוכנים להשקיע 350 דולר (המחיר הנוכחי באמאזון – לא כולל מס ומשלוח) במכשיר שיהפוך את הביקור בבר הקרוב למיותר? מוזמנים לכתוב לנו מה דעתכם בתגובות.