המופע של iPhone 13? אפל מכריזה על אירוע חשיפה חדש

הדור הבא של משפחת הסמארטפונים הנמכרת ביותר אי-פעם במרחק נגיעה? כל הפרטים בפנים

אם אתם משתייכים אל קהילת המעריצים של אפל, כנראה שכבר סימנתם לעצמכם את התאריך הזה ביומן ודאגתם לפנות את לוח הזמנים: ביום שלישי הקרוב, ה-14 בספטמבר, בשעה 20:00 על פי שעון ישראל, חברת הענק הטכנולוגית עומדת לערוך משדר וירטואלי פומבי חדש ונראה כי כולם ללא יוצא מן הכלל משוכנעים כי משפחת חדשה של מכשירי אייפון תהיה זו שתעמוד במרכזו.

על פי מרבית הדיווחים הטריים ברשת אפל תציג ארבעה סמארטפונים במקביל תחת משפחת ה-iPhone 13, כשה-Mini יהיה המהדורה הקומפקטית והזולה ביותר, ה-iPhone 13 יבוא אחיו עם מימדים מוגדלים שזהים לאלו של ה-iPhone 13 Pro היקר והמתקדם יותר – וה-iPhone 13 Pro Max יהיה פעם נוספת הבחירה הנכונה עבור אלו שמעוניינים במסך גדול ככל הניתן עם מלוא הטכנולוגיות הזמינות, ללא מגבלה אמיתית של תג המחיר המבוקש.

דור חדש של סמארטפונים מבית אפל, 11 חודשים אחרי ההשקה הגדולה הקודמת שלה? ברשת כמעט כולם משוכנעים כי זו המטרה שמאחורי ההזמנה

הבשורה בדור החדש צפויה להיות במעבר למסכי Mini-LED מתקדמים יותר בדגמי ה-Pro וה-Pro Max, עם קצב רענון של עד 120 הרץ לראשונה בעולמו של ה-iPhone, שבבי Apple A15 משודרגים עבור כל הדגמים, צמד מצלמות 12 מגה-פיקסל אחוריות עבור ה-iPhone 13 Mini וה-iPhone 13 לעומת שלוש מצלמות 12 מגה-פיקסל אחוריות ב-iPhone 13 Pro וב-iPhone 13 Pro Max – וגם סוללות בקיבולת משופרת בכל הדגמים, כאשר ה-Pro Max עתיד ליהנות מהתוספת המשמעותית ביותר ולהגיע ל-4,325mAh.

הרשת כבר מלאה בתמונות ועיבודי קונספט של המכשירים החדשים, ואחרי הדיוק המפתיע בעבר אנחנו נוטים להאמין כי גם הפעם יש סיבה טובה להאמין ואפילו להסתמך עליהם

אפל מתכננת להתחיל מכירה של הדגמים החדשים בתוך פרק זמן מינימלי מרגע החשיפה, כך נראה, עם הזמנות מקדימות שיחלו בצפון אמריקה ובמספר שווקים מרכזיים אחרים כבר ב-17 בספטמבר וזמינות בחנויות בפועל באותן מדינות החל מה-24 בספטמבר, עם עוד מדינות שיצטרפו אל החגיגה בהדרגה בתוך מספר שבועות. את דגמי ה-iPhone 13 וה-iPhone 13 Mini ניתן יהיה לקבל בשישה גוונים שונים, לכאורה, כולל אדום, ורוד וסגול – ואילו הרוכשים של דגמי ה-Pro וה-Pro Max יסתפקו בארבעה גוונים "יוקרתיים" יותר של שחור, כסף, זהב וארד.

נושא אחד שממשיך לעורר חילוקי דעות בין מדליפים ומקורות שונים נוגע לתגי המחיר הצפויים לנו מאפל בשנת 2021-2022, כאשר חלק מעריכים כי לא יהיה שינוי משמעותי כלשהו לעומת השנה שעברה בעוד אחרים מאמינים כי המחסור העולמי בשבבים (ובפרט בשבבים מתהליכי ייצור מתקדמים במיוחד) יחייב את אפל לדרוש תוספת משמעותית מהלקוחות. בהנחה שדגמי ה-iPhone 13 אכן יוצגו באירוע הקרוב, אין ספק כי נקבל את התשובה שחסרה לנו כבר במהלכו.

גם השעונים החכמים של אפל עתידים לקבל עדכון במסגרת האירוע, אם כי באופן טבעי מדובר במאורע צדדי בלבד בהשוואה להשקה של דגמי אייפון חדשים

מתכננים לצפות במשדר החגיגי של אפל, או שלא ממש? בואו לספר בתגובות.