המהפכה המתקרבת של ה-Galaxy S10 (עודכן)

עדכון: המדליף בעל המוניטין  Ice Universe מצהיר כעת כי בסמסונג יוותרו על השימוש בסורק רשתית העין ב- S10 לטובת סורק האצבעות העל-קולי – שאכן יבוסס על הטכנולוגיה מבית שנמצאת בפיתוח כבר מספר שנים, ותוכל לקלוט את הסימנים הביומטריים של המשתמש ב-30 אחוזים מכלל שטח פאנל התצוגה.

הכתבה המקורית: מציעה הצצה ראשונה לטכנולוגיות חדשניות שיאפשרו למצלמה ולרכיבים נוספים בחזית המכשירים החכמים להפוך לחלק מהמסך – האם זה מה שצפוי במכשיר הדגל הבא שלה?


יצרניות רבות מרכזות מאמצים בנסיון להמציא מחדש את חזית המכשיר החכם, כך שיכלול מסך גדול ככל הניתן מבלי להתפשר על המאפיינים ההכרחיים כמו האפרכסת, חיישן הקרבה והמצלמה הקדמית – ואחרי שראינו את המגרעות המרובעות, מגרעות הטיפה, המצלמות הקופצות מתוך הגוף, המצלמות שנדחקו לפינה והסליידרים יתכן שהחידוש המרכזי הבא כבר נמצא בדרך אלינו, תודות ללא אחרת מסמסונג הגדולה.

החברה חשפה טכנולוגיות עתידניות שיאפשרו לה לשלם את האודיו, החיישנים ואפילו המצלמה מתחת לפאנל ה-Super AMOLED, בדומה לאופן בו פועלים כיום סורקי טביעות האצבע המובנים במסך – וכעת ההערכות הן כי לפחות חלק מיכולות אלו יערכו את הופעת הבכורה שלהן כבר ב- S10 וה- S10 Plus שיגיעו כמיטב המסורת בחודשים הראשונים של השנה הבאה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בסיס העתיד הטכנולוגי של בוא במסכי ה- הייחודיים

ההערכות המובילות כעת מדברות על כך שה-S10 יספק לצרכנים מסך 5.8 אינץ', דומה לזה הקיים כיום ב-S9 וללא שום מגרעת נראית לעין, בעוד שה-S10 Plus יהנה ממסך 6.44 אינץ' – ושניהם יתפארו ביחס של מעל ל-93 אחוזים בין גודל התצוגה לגודלו הכללי של המכשיר החכם, כמו דגמי הסליידר העדכניים כיום ש"מחביאים" את המצלמות הקדמיות והאפרכסת באופן מכאני.

מקורות רבים מעריכים כי נוכל לראות מערכים עם שלוש מצלמות אחוריות גם ב-S10 וגם ב-S10 Plus, ואפרכסת שפועלים מבעד לפאנל התצוגה – ואולי גם ביטול של חריץ האוזניות הישן והטוב, לצערם של רבים


דגמי ה- S10 עתידים להציע תמיכה בתקשורת מהדור החמישי, בדומה למכשירים רבים שיגיעו לשוק בשנה הבאה, וכמו כן עשויים לכלול סורק טביעות אצבע מובנה במסך שמבוסס על על-קולית במקום על חיישן אופטי – כך שידע לבצע זיהוי ביומטרי בדיוק רב גם כשהאצבע אינה נוגעת במסך אלא רק מרחפת מעליו, וגם כשהיא רטובה או מלוכלכת.

על-קולית נמצאת בפיתוח כבר שנים – ותוכל להפוך את כל המסך לסורק טביעות אצבע אחד גדול למעשה

DJ Koh, מוביל חטיבת המובייל של , כבר הצהיר כי דגמי S העתידיים יציעו שינויים משמעותיים בעיצובם ובטכנולוגיה שמפעילה אותם. אילו מאפיינים נוספים הייתם רוצים למצוא במוצרי הדור הבא של היצרנית הגדולה ביותר בתחום? בואו לספר לנו בתגובות.

גם מצלמה בעלת מגרעת "מרחפת" בתוך המסך נמצאת בשלבי פיתוח אצל – אולי זה מה שנראה ב- S הבא בתור התחלה? הספקולציות חוגגות