המבחר מנצח: Galaxy Note 10 עשוי להיות זמין בארבע גרסאות שונות • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםכתבות נבחרות

המבחר מנצח: Galaxy Note 10 עשוי להיות זמין בארבע גרסאות שונות

לאחר ההצלחה הנאה של משפחת ה-Galaxy S10 המשולשת, נראה כי מוכנה לקחת את הרעיון צעד נוסף קדימה במחצית השנייה של השנה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


יותר מדי מוצרים דומים ומבלבלים עלולים להרתיע את הצרכנים, אך לפעמים אנחנו מקבלים הוכחות מובהקות לכך שזה פשוט עובד – וההשקה המוצלחת של משפחת Galaxy S10 היא כנראה דוגמה טובה לכך, אשר עשויה להגדיל עוד יותר את התיאבון של בטווח הזמן הקרוב.

באתר החדשות הקוריאני ETNews מצהירים כי חברת הענק מתכננת השקה של ארבעה דגמי Note 10 חדשים לקראת חודש אוגוסט הקרוב – שתיים מהן עם מסכי 6.75 אינץ׳ מאסיביים שישמשו בתור יורשי ה- Note 9 האחד והיחיד שהושק באוגוסט 2018, ושניים נוספים עם מסכי 6.28 אינץ׳ אשר ינסו לשחזר את הביקוש הגדול שנצפה עבור דגם ה- S10e.

ארבעה מכשירים שונים מצפים לצרכנים – אם כי נראה שרק שניים מהם יהיו רלוונטיים לשווקים נטולי דור חמישי, כמו זה המקומי שלנו

שתי הגרסאות עבור כל אחד מגדלי פאנל התצוגה יובדלו באמצעות התמיכה ברשתות הדור החמישי או היעדרה, כאשר בתוספת למערך צילום מרובע בדגם המוגדל ומערך צילום משולש בדגם המוזל סביר להעריך כי נוכל לראות נפחי זכרונות וקיבולות סוללה שונים בין הגרסאות – כשההבדל הוא שהפעם כל ארבעת הגרסאות צפויות לזכות בהשקה במקביל (בשווקים בהם כבר יהיו רשתות דור סלולר חמישי פעילות), בניגוד לדור ה- S הנוכחי שבו גרסת ה- היחידה הושקה באיחור קל בהשוואה לאחיותיה.

מערך הצילום המרובע יהיה דומה לזה של דגמי ה-5G עבור ה- S10? בעוד כמה חודשים נדע את התשובה

עדיין מוקדם לנסות ולהעריך מה יהיו מחירי הדגמים העתידיים, בייחוד כשטרם ידוע לנו מה נפחי הזכרונות שיוצעו בכל אחד מהמוצרים – אך אנחנו מוכרחים להודות כי הרעיון של דגם Note בעל עט מגע מתקדם שלא ניתן למצוא כמעט בשום מקום אחר המוצע בעלות הבסיס דומה לזו של ה- S10e הוא מעניין במיוחד. חושבים אותו הדבר? בואו לדבר על זה.


תגיות
Back to top button
Close
Close