המבחן המואץ הוכיח: Galaxy Fold נשבר מוקדם מהמובטח • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםטכנולוגיה

המבחן המואץ הוכיח: Galaxy Fold נשבר מוקדם מהמובטח

לרגל ההשקה הרשמית המחודשת של המכשיר המתקפל המגה-יוקרתי נעשתה בחינה מתבקשת לאימות חוזקו בהתאם להבטחות – והתוצאות הבלתי מחמיאות מוסיפות עוד כאבי ראש עבור סמסונג

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


גם לאחר מקצה שיפורים שארך כמה חודשים, נראה כי מכשיר ה-Galaxy Fold של שמתומחר בכמעט 2,000 דולר בחנויות עדיין לא ממש בשל לתחרות על כס המלכות. לאחר בחינה בערוץ ה- הפופולרי JerryRigEverything שהמחישה כי אבק וחול בכל זאת נכנסים בקלות מתחת לפאנל הגמיש החדשים ואל תוך גוף המכשיר עצמו גם אחרי השיפורים בעיצוב שנועדו למנוע זאת – מגיעה בחינה אוטומטית מעניינת של האתר CNET שמוכיחה כי גם ציר הקיפול המיוחד במכשיר עלול לחוות כשל שישבית אותו מוקדם מהצפוי.

בסמסונג הבטיחו כי ביצעו בדיקות אמינות שנועדו להבטיח כי הציר שאחראי על קיפול גוף (ומסך) ה-Galaxy Fold יעמוד ב-200,000 פעולות לכל הפחות, מספר שווה ערך למעל 100 פעולות קיפול ופתיחה של הסמארטפון מדי יום ביומו במשך חמש שנים – אך בבדיקה בלתי תלויה שבוצעה בשידור חי ברשת הציר כשל והביא להשבתה של חצי מהמסך הגמיש לאחר קצת פחות מ-120,000 פעולות קיפול ופתיחה אשר בוצעו בידי ציר ממונע מותאם למשימה. במונחיה של עצמה, מדובר במספר שווה ערך לכשלוש שנות שימוש בלבד – ועבור מכשיר עם תג מחיר בומבסטי שכזה מדובר בנתון בעייתי למדי.

ה-Fold המעודכן שרד אמנם את מבחן ההתעללות המפורסם של הערוץ JerryRigEverything – אך גם זכה לכינוי 'מגרסת הפלפל היקרה ביותר בעולם' בשל יכולתם של גרגירי חול, אבק ושאר עצמים זעירים בלתי רצויים לחדור בקלות אל מתחת למסך ואל איזור ציר הקיפול ולהישאר תקועים שם

כאן זו הנקודה בה כדאי להצהיר כי הבדיקה שביצעו ב-CNET הייתה "אלימה" הרבה יותר מהבדיקה שתועדה במפעליה של באחד מסרטוני הפרסומת הרשמיים שלה עבור המוצר, עם קצב סגירה ופתיחה מהיר מאוד שככל הנראה לא תואם את אופי השימוש הצפוי על ידי משתמשים בעולם האמיתי – אך קשה להכחיש כי מדובר בעוד פרסום שלילי שכנראה לא יסייע לענקית הקוריאנית במאמצעי השיווק של הדגם החדשני הזה.

כך נראית הבחינה של עצמה, שנועדה להבטיח כי מכשירי ה-Fold ישרדו 200,000 פעולות קיפול לכל הפחות

אנחנו שמחים על כך שבסמסונג החליטו לבצע את הצעד הראשון האמיץ ולהביא מכשיר בעל מסך גמיש ומתקפל אל השוק – אך נכון לעכשיו נראה כי אין כמעט שום דרך להצדיק את תג המחיר השלו, גם עבור צרכנים שיכולים להרשות זאת לעצמם מבלי למצמץ. מספר החסרונות היחסיים שלו אל מול כל מודרני אחר בסביבה הוא גדול מכדי שניתן יהיה להתעלם ממנו, על אף הטכנולוגיה המיוחדת שבפנים שללא ספק עוד תזרח ותמצא את מקומה בתחום אי-שם בעתיד. , עכשיו תורך להראות לנו מה את מסוגלת להציע.

רוצים לצפות בקרוב ל-11 שעות של קיפולי מכאניים? תוכלו לעשות את זה כאן


תגיות

2 תגובות

  • כתיבת תגובה

    Back to top button
    Close
    Close