הכירו את Pogocam: לתעד את העולם מנקודת המבט שלכם • HWzone
CES 2018גאדגטים

הכירו את Pogocam: לתעד את העולם מנקודת המבט שלכם

מצלמה זערורית שניתן לשלב בכל זוג היא הדבר הגדול הבא עבור חובבי הרשתות החברתיות?

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בעידן בו אנשים נהנים ונוהגים לתעד כמעט כל רגע בחיים הפרטיים שלהם, על מנת לחלוק אותו עם העולם כולו (או לפחות עם כמה מאות מחבריהם ברשתות החברתיות השונות), אין זה מפתיע כי קיים שוק למגוון אמצעי צילום אשר ילכו אתכם לכל מקום – כמו למשל עם מצלמות מובנות בתוכם, כמו אלו שהשיקה המפתחת של אפליקציית סנאפצ'ט בשנה שעברה.

אם גם אתם מרגישים שמצלמת הוא מה שחסר לכם בחיים בכדי לספק תיעוד טוב ומעניין יותר של מעשיכם, אבל אתם לא מעוניינים להחליף את הזוגות שכבר יש ברשותכם, הפתרון עשוי להיות Pogocam: מצלמת 5 מגה-פיקסל זעירה שניתן להלביש על כל זוג בקלות, ולהתחיל בתיעוד מנקודת המבט האישית שלכם.

למה להסתובב על מצלמת מחוברת לראש או לבגד, כשאפשר פשוט להרכיב משקפיים

Pogocam מציע מנגנון מגנטי קטן להצמדתה אל אחד מהצדדים של הפריט האופנתי אשר מגן על העיניים שלכם מפני השמש (או מאפשר לכם לראות טוב יותר), וכולל שמספיקה לצילום של עד 100 תמונות ברזולוציה המירבית הזמינה, או צילום של עד שישה סרטוני וידאו באיכות 720p (בקצב 30 פריימים בשנייה ועם הקלטת אודיו) ובאורך של עד 30 שניות האחד – ולאחר מכן תוכלו להטעין אותה שוב באמצעות נרתיק נייד עם מובנית, שמיועד גם לאחסון של עד 16,000 מהמצלמה עצמה עד לחיבורו למחשב וריקון המלאי הקיים, וגם לטעינתה עד שלוש פעמים, עם החזרה לקיבולת מלאה בתוך כחצי שעה.

הסוללה מציעה יכולות מצומצמות – אך היתרון הוא שגם המצלמה עצמה היא כמעט בלתי נראית ממרחק של יותר מסנטימטרים בודדים

מדובר בפתרון לא רע בכלל שמעניק גמישות משופרת לנישה צרכנית אשר ככל הנראה עוד תצמח ותתפתח בשנים הקרובות.

עדיף ממשקפיים שהמצלמות מובנות בתוכם?

את Pogocam ניתן לרכוש כבר עכשיו, יחד עם הנרתיק החכם שלה, במחיר של 150 דולר. שווה או לא – זה כבר תלוי במידת רצונכם להרגיש כמעט כמו בעליהם הגאים של משקפי Glass חכמים. רק בלי היכולת לראות הולוגרמות שמוקרנות אל עיניכם, כמובן.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close