הכירו את Phorm: הכיסוי שיוצר מקלדת פיזית על גבי מסך המגע שלכם • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםטאבלטים

הכירו את Phorm: הכיסוי שיוצר מקלדת פיזית על גבי מסך המגע שלכם

לאחר שכבר ראינו את קונספט זה מודגם בעבר, כיסוי חדש בשם "Phorm" מביא את המקלדת הנעלמת לצרכן הפשוט, עם ההבטחה שהיא תשנה את הדרך בה אתם כותבים על גבי מכשיר האייפד והאייפון שלכם

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


  frame01

כיסוי ה-Phorm לאייפד (משמאל) ולאייפון (מימין)

אפשר לנחש כי לרובנו יש בעיה עם הקלדה על גבי מסך מגע. הפתרון של מקלדת מגע הניתנת להזז ולהורדה כאשר אין צורך בה אומנם פותר לנו מספר בעיות חשובות שהציצו את ראשן עם עלייתם של מכשירים הסמארטפון בשנים האחרונות, אך לא תמיד ההקלדה בשיטה זו היא היעילה והנוחה ביותר. 

פתרון לבעיה הזאת כבר ראינו בעבר מחברת Tactus, שהציעה פתרון משופר לטכנולוגיית הקיימת אך לא הצליחה להביא את פתרון זה לשוק, עד עכשיו כמובן. כעת, הגיע הזמן שתכירו את כיסוי ה-"Phorm" של החברה, כיסוי שמביא את המקלדת הפיזית אל מסך המגע של מכשירכם. עם תמיכה באייפון 6 פלוס ובאייפד מיני , כיסוי ה-Phorm עשוי משני חלקים – חלק אחורי בעל כפתור ההזזה להפעלת או לכיבוי המקלדת המיוחדת, וחלק קדמי הכולל כיסוי מסך בכדי לאפשר את הבליטות הרצויות על גבי המקלדת הוירטואלית.

איך אתם שואלים? מסתבר שזה די פשוט. מתחת לחלק הקדמי של הכיסוי ישנם "נוזלים שקופים" (ללא ציון כלשהו של סוג החומר המשומש) הניתנים להזזה, ומכך, בהינתן הפקודה (עם כפתור ההזה שבחלקו האחורי של הכיסוי), ניתן ליצור בליטות מסודרות על גבי מיקומה של המקלדת הוירטואלית במסך. לא מספיק מגניב? תהליך זה מתאפשר ללא הצורך באף חשמל או טעינה נוספת.

על פי החברה, שימוש במקלדת זו תגרום לכם להפסיק להקליד ולהתחיל לכתוב, סלוגן מעט קיצ'י עבורנו אבל אתם מבינים את הפואנטה. עד שלא נשתמש במקלדת בעצמו לא באמת נוכל להעריך את יעילותה בשיפור חווית ההקלדה על מסכי מגע, אך בינתיים אנחנו שמחים לראות חברה רצינית המביאה מוצר מבוקש וחדשני לשוק.

כיסוי ה-Phorm למכשיר האייפד מיני יעלה לכם 149 דולרים (כ-580 שקלים) או 99 דולרים (כ-385 שקלים) בהזמנה מוקדמת, ללא מידע נוסף בנוגע למחירו של הכיסוי למכשיר האייפון 6 פלוס.


תגיות

2 תגובות

  1. בהתחלה התלהבתי, עד שקראתי את המחיר.
    לכל הנערים והנערות שמסמסות בקצב של מכונת יריה
    לא ממש מפריע המצב הנוכחי, אז האם זה באמת שוס
    כזה במחיר הזה ?

  2. שלום, אפשר הסבר קצר על הטכנולוגיה? האם באמצעות העברת זרם חשמלי נוצרות ה"נקודות"?

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close