הכירו את הסמארטפונים הכי עוצמתיים בעולם, לפי מבחן הביצועים Antutu • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

הכירו את הסמארטפונים הכי עוצמתיים בעולם, לפי מבחן הביצועים Antutu

כמיטב המסורת, מבחן הביצועים הפופולרי למכשירים חכמים מפרסם רשימה של עשרת הדגמים המתקדמים ביותר בשוק, ומי שתופסת את המקום הראשון עשויה להפתיע אתכם. שוב

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


רובנו ככל הנראה מאמינים, באמת ובתמים, כי התוצאה שאותה מקבל מכשיר חכם במבחן כזה או אחר לא בהכרח מעידה על איכותו או איכות חוויית השימוש בו – ובכל זאת, יש סיכוי גבוה שרובנו ננטה להעדיף את המכשירים העוצמתיים ביותר שנכנסים בתקציב הזמין לנו, כי יותר עוצמה היא משהו שדי קשה להתעלם ממנו.

אי לכך ובהתאם לזאת – הכירו נא את עשרת הסמארטפונים העוצמתיים ביותר בשוק ברבעון השלישי של שנת 2015, כפי שהגדירו אנשי מבחן הביצועים הסיני הפופולרי Antutu אשר בודק את הביצועים של כל רכיבי החומרה המרכזיים במכשיר ומעניק ציון מתכלל שעימו קל מאוד להבין איזה מכשיר עדיף על רעהו (אפילו אם שיטת הניקוד נוטה להעדיף פרמטרים חומרתיים מסויימים יותר מאחרים).

ann

מי שמוביל את הרשימה הפעם הוא לא אחר מה-PRO 5 החדש של Meizu, שמסתמך על מסך FullHD צנוע יחסית ושבב ה-Exynos 7420 המוביל של בכדי להגיע לתוצאה ממוצעת נהדרת של 76,852 נקודות, שגבוהה במקצת מה-72,156 נקודות וה-70,548 נקודות שמקבלים בממוצע ה-Galaxy Note 5 וה-Galaxy S6 Edge+ במקומות השני והשלישי. את החמישה הראשונה סוגרים ה-Galaxy S6 וה-Galaxy S6 Edge – וכך למעשה מתקבל מצב מוזר בו כל החמישייה המובילה מבוססת על אותו השבב מבית . שאפו לענקית הקוריאנית.

ה-PRO 5 מצליח לשחזר את ההישג של ה-MX4 Pro משנה שעברה, ומגיע אל ראש הטבלה
ה-PRO 5 מצליח לשחזר את ההישג של ה-MX4 Pro משנה שעברה, ומגיע אל ראש הטבלה

בחמישייה השנייה אנחנו פוגשים בחמישה סמארטפונים נוספים אשר מבוססים על אותו – והפעם זהו ה-Snapdragon 810 מתומן הליבות של , אשר למרות הנטייה שלו להתחמם מצליח לספק תוצאות נאות של בין 62,520 נקודות בממוצע ל-57,119 נקודות בממוצע, במסגרת מכשירי ה-One Pro וה-One Max של LeTV הסינית הצעירה, ה- Z5 של סוני, ה-Mi Note Pro של וה- 2 של שחותם את העשירייה.

הסמארטפונים של סמסונג מככבים גם הם
הסמארטפונים של מככבים גם הם

מתי נראה שבב של אינטל או של Mediatek ברשימה? לא ממש ברור – אך כבר עתה נראה כי הרבעון הנוכחי, הרביעי לשנת 2015, יעניק לנו שיא חדש במבחן ה-Antutu, אשר ככל הנראה יגיע דווקא משבב ה-Kirin 950 של Huawei. אם אתם באמת חובבים מכשירים עוצמתיים כפי שטענו בתחילת כתבה זו – היצרנית הסינית עשוייה להיות מתמודדת מרכזית על זהות המכשיר החכם העתידי שלכם.

ב-Antutu הציגו גם גרף של ההתקדמות היחסית אותה חווה שוק הסמארטפונים בכל הנוגע לציונים במבחן הביצועים - ברבעון השלישי של 2015 עלה הציון הממוצע של הסמארטפון המוביל והן של הסמארטפון החותם את הרשימה בכ-10,000 נקודות
ב-Antutu הציגו גם גרף של ההתקדמות היחסית אותה חווה שוק הסמארטפונים בכל הנוגע לציונים במבחן הביצועים – ברבעון השלישי של 2015 עלה הניקוד הממוצע של הסמארטפון המוביל והן של הסמארטפון החותם את הרשימה בכ-10,000 נקודות

שני מכשירים אחרונים שככל הנראה צורמים לכם בחסרונם מכל רשימת 'הסמארטפונים העוצמתיים ביותר' באשר היא הם הצמד החדש של אפל, ה- 6S וה- 6S Plus. ב-Antutu בחרו לא לכלול את הצמד ברשימות שלהם, אך בהתבסס על מה שראינו ברחבי הרשת נראה כי במידה והם כן היו נכללים – היינו רואים את ה-6S Plus מגיע בערך אל המקום השישי, עם תוצאה ממוצעת של בין 67,000 ל-66,000 נקודות, ואילו ה-6S הקטן יותר עשוי היה להידחק אל המקום העשירי ברשימה, עם ניקוד של כ-58,000 נקודות.

ann5

מסכימים עם הנתונים שבכתבה, או שמאמינים כי יש מוביל אחר אשר לא זכה לכבוד לו הוא ראוי? נשמח לשמוע מה דעתכם בתגובות.


תגיות
Back to top button
Close
Close