היכונו לבשורות מעניינות: הסמארטפונים החדשים של סמסונג מגיעים ב-11 בפברואר • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

היכונו לבשורות מעניינות: הסמארטפונים החדשים של סמסונג מגיעים ב-11 בפברואר

שלישיית מכשירי S20, ואולי גם מכשיר מתקפל חדש, עתידים לככב באירוע ה-Unpacked הגדול הבא שמקבל תאריך כעת

השנה החדשה רק התחילה והנה אנחנו כבר מתבשרים על השקות גדולות במיוחד אשר מצפות לנו מעבר לפינה – מועד אירוע ה-Unpacked הבא של נצפה בסרטון אשר עלה אל אחד מערוצי היצרנית הקוריאנית בפלטפורמת Vimeo, עם טיזינג עמום אפשרי עבור מאפייני המוצרים אשר יוצגו בו.

האירוע המתוקשר הגדול הבא של יתקיים ביום שלישי ה-11 בפברואר, בהתאם למה שחזו לנו כמה הדלפות מהימים האחרונים, והוא ייערך ככל הנראה בסן פרנסיסקו עם שידור חי מקוון לכל מעוניין ברחבי הרשת.

ומה בתפריט? בסרטון הקצר ניתן להבחין בשתי צורות גיאומטריות שונות שעולות להן מתוך משטח עם שם המותג Galaxy – האחת היא של מלבן שמזכיר מאוד את מערך המצלמות הראשי בתיעודים מודלפים של דגמי ה-Galaxy S20 והשניה של מעוין שלכאורה אמור לרמוז על דגם מתקפל חדש מסדרת ה-Galaxy Fold.

קשה להצהיר כי הסרטון מספק תשובות ודאיות אודות הסמארטפונים שייחשפו באירוע – אבל בהתבסס על נסיון העבר הגיוני מאוד להניח כי מעוניינת להקדים את שטף ההכרזות בתחום המובייל שיגיעו במסגרת תערוכת ה- בברצלונה בסוף חודש פברואר, עם הכרזה ייעודית משלה שתאפשר לה ליהנות מאור הזרקורים וכנראה גם מהשקה מעשית בחנויות לפני כל המתחרים של 2020.

כך נראה מערך הצילום האחורי המתקדם במכשירי ה- S העתידיים, לפי כל העיבודים הבלתי רשמיים שפגשנו עד עכשיו

עדויות טריות מצביעות על כך שמוצרי הדגל של לשנה הנוכחית יקבלו את השמות S20, S20 Plus ו- S20 Ultra, בתור תחליף לשם S11 עליו שמענו מוקדם יותר – ועם היעלמות פוטנציאלית של גרסת ה- S10e המוזלת משנה שעברה לטובת דגם Ultra גדול ויוקרתי במיוחד (עם מסך של לא פחות מ-6.9 אינץ' וחיישן 108 מגה-פיקסל מרכזי).

שבבי עיבוד מדגם Snapdragon 865 ו-Exynos 990 עם יכולות סלולר ב-5G, סוללות בקיבולת נדיבה של 4,500mAh ואף יותר ומסכים עם קצב רענון גבוה של 90 הרץ או אפילו 120 הרץ צפויים להיות גם הם חלק מסדרת ה- S20 – ואנחנו נחזיק אצבעות לכך שיש עוד הפתעות טכנולוגיות מתוכננות שטרם נחשפו ויצליחו להפתיע אותנו לחיוב בעוד מעט יותר מחודש.

שריינו לעצמכם ביומנים – זו עשויה להיות השקת המובייל הגדולה הראשונה בשנה החדשה

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close