היום באמאזון: עשרות שעונים חכמים מבית Amazfit במחירי מבצע גדולים

מעדיפים את השופינג שלכם בחו"ל באמאזון על פני החנויות הסיניות המקוונות השונות? זה הזמן לשקול התחדשות בשעון עם מנעד מחירים שאמור להבטיח כי כל אחד ימצא משהו לאהוב

כרטיסי מסך לגיימינג לא ממש קורצים לכם? אולי השעונים החכמים שמוצעים במבצע במקביל אליהם עד למחר (שלישי, ה-24 במאי) בשעות הבוקר יתאימו לכם יותר, משום שגם הם משתלמים עד מאוד.

שעון Amazfit Bip U עם מסך מרובע של 1.43 אינץ', רצועה וחיפוי מגומי, אטימות למים בעומק של עד 5 אטמוספירות והבטחה לחיי סוללה של עד תשעה ימים בכל פעם מוצע ב-41.99 דולר בלבד, כאשר תוספת של מוצר או מוצרים בשווי של 7.01 דולר אל הסל יחד איתו יהפכו את המשלוח עד הבית כאן בישראל לחינמי, כך שהעלות הסופית תהיה כ-140 שקלים בלבד, בגוון ירוק, שחור או ורוד לבחירתכם ולבחירתכן.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

אם תרצוט את אותו השעון במהדורת ה-Pro שלו שכולל גם מקלט GPS מובנה, תוכלו לעשות זאת בעבור 48.99 דולר לגוון הירוק – כאשר תוספת של סנט אחד בודד אל סל הקנייה שלכם יעניק משלוח חינם ומחיר סופי שלם של 165 שקלים בלבד, לעומת 280 שקלים ומעלה בחנויות המקומיות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

אם במקרה יש לכם עניין לרכוש זוג שעונים חכמים, לילדים או לכם ולחצי השני שלכם – ה-Amazfit Bip S Lite הצנוע יכול להוות דיל מהחלומות עם תג מחיר של 34.99 דולר בלבד, כאשר הגוון השחור והגוון הורוד שלו משתתפים במיזם המשלוחים ללא תשלום בקניות מעל 49 דולר, כך שאם תוסיפו שתי יחידות אל סל הקניות תהנו ממחיר סופי של 69.98 דולר ללא צורך בתוספת כלשהי עבור מס או עבור משלוח ישיר עד הבית, כך שהמחיר של כל שעון יעמוד על 120 שקלים לערך.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

שעון Amazfit GTS 2 Mini (בגוון כחול בהיר בלבד) יורד אל מתחת לרף פטור המע"מ הישראלי, עם מחיר של 69.99 דולר בלבד לצד 10.17 דולר נוספים עבור משלוח בדרך למחיר סופי של כ-270 שקלים לדגם שנהנה ממסך AMOLED של 1.55 אינץ' ומחיי סוללה של עד 14 ימים בין טעינה לטעינה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

שעון Amazfit T-Rex מוקשח עם עיצוב אגרסיבי, מסך AMOLED של 1.3 אינץ', מקלט GPS מובנה ועמידה ב-12 מבחנים שונים במסגרת תקן ה-MIL-STD-810G הצבאי מוצע במחיר בסיס של 97.99 דולר בגוון חאקי או בגוון ירוק עם דוגמאת הסוואה צבאית. 130.23 דולר כולל תוספת מע"מ ומשלוח עד הבית, שהם בין 435 שקלים ל-447 שקלים בתלות בעמלות ההמרה שיהיו זמינות עבורכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

ה-Amazfit GTR 3 מהווה את אחד מהדגמים העדכניים המובילים של החברה עם מסך Super AMOLED של 1.39 אינץ' ברזולוציה גבוהה, חיי סוללה של עד 21 יום ועיצוב מתכתי עגול נאה בשחור או באפור – כעת ב-125.99 דולר כבסיס ו-168.5 דולר כמחיר סופי כולל מע"מ ומשלוח עד מפתן הדלת. בין 563 שקלים ל-579 שקלים בקירוב, לעומת 700 שקלים בארץ.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

רוצים עוד? לחצו כאן למעבר לא עמוד המבצעים השלם ב-Amazon