הטלוויזיות החכמות של Xiaomi בישראל, עכשיו בייבוא רשמי • HWzone
גאדגטיםבית חכם ו-IoT

הטלוויזיות החכמות של Xiaomi בישראל, עכשיו בייבוא רשמי

מחירי השקה מקוצצים הופכים את דגמי ה-Mi LED TV 4S החדשים לתחרותיים באופן בלתי רגיל – בהנחה שאינכם זקוקים לגודל של יותר מ-55 אינץ'

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הנציגה המקומית הרשמית של חברת שיאומי (Xiaomi), המילטון, מעוניינת לכבוש חזית נוספת אצל הצרכנים הביתיים – כעת עם טלוויזיות חכמות שמבוססות על מערכת TV מותאמת מבית גוגל, אשר יקראו תיגר על הדגמים הבסיסיים הפופולריים של שמות גדולים כמו ו-.

זוג דגמי Mi LED TV 4S ודגם Mi LED TV 4A נוסף, שהוצגו במקור בשנת 2018 בסין, יוצעו מעתה רשמית בישראל בפעם הראשונה – בגדלים של 32 אינץ', 43 אינץ' ו-55 אינץ', כולם עם תמיכה מובנית בעברית, יכולות Chromecast מובנית להקרנה אלחוטית מהסמארטפון וחנות ה- שמאפשרת גישה אל מגוון יישומי מדיה ישראלים ובינלאומיים ללא צורך בשילוב עם יחידת סטרימר סלונית חיצונית.

ליבואנים המקבילים יש תחרות מוגדלת מעכשיו – גם המילטון נכנסת אל מירוץ הטלוויזיות המודרניות

המחירים הרשמיים של הטלוויזיות לא יהיו ייחודיים מאוד, כאשר יחלו ב-1,100 שקלים עבור ה-Mi LED TV 4A הבסיסית בגודל 32 אינץ' וברזולוציית 768p בסיסית משהו, 1,800 שקלים עבור Mi LED TV 4S בגודל 43 אינץ' עם רזולוציית 4K ו-2,200 שקלים עבור Mi LED TV 4S בגודל 55 אינץ' עם רזולוציית 4K – אך מחירי השקה זמניים של 900 שקלים, 1,500 שקלים ובעיקר 1,800 שקלים (ואף פחות בחלק מהחנויות המשתפות עולה עם המילטון) לשלושת הדגמים הללו בהתאמה מצליחים לעורר התעניינות מוגדלת – משום שהם זולים ממחירי הבסיס עבור דגמים מקבילים מתוצרת סוני, ו-.

אנחנו מקווים לשמירה על מחירי ההשקה המוזלים לפרק זמן ארוך כמה שיותר – אם כי ראוי לציין שכבר עכשיו דגם הביניים בגודל 43 אינץ' נעלם לו מהאתר הרשמי של היבואנית, וזה עשוי להצביע על ביקוש גדול ומלאי מצומצם יחסית

הטלוויזיות החכמות של שיאומי היו זמינות בישראל עוד לפני המהלך של היבואנית הרשמית דרך ייבוא מקבילי – אך כעת הנוכחות שלהן בשוק המקומי אמורה לצמוח באופן משמעותי כמובן, ולהגדיל את הסיכויים שלנו לראות גם את הדור החדש והמבטיח לכל אלו המעוניינים במימדי תצוגה מודרניים יותר עבור הסלון: משפחת ה-Mi TV 5 שהושקה רשמית בסוף השנה שעברה עם רזולוציות , מעטפת מתכתית דקיקה בעובי של פחות מ-6 מילימטרים ומימדים של 55 אינץ', 65 אינץ' או 75 אינץ' לבחירת הצרכנים.

המחירים של דגמים אלו בסין מתחילים ב-3,000 יואן סיני (כ-1,470 שקלים בהמרה ישירה) עבור גודל 55 אינץ', 4,000 יואן (כ-1,955 שקלים) עבור גודל 65 אינץ' ו-8,000 יואן (3,910 שקלים) עבור 75 אינץ' – כך שגם עם התוספת המשמעותית הצפויה לתגי המחיר אם וכאשר ינחתו בארץ הקודש אנחנו אמורים לראות הצעות תחרותיות ומעניינות מאוד. נחזיק אצבעות לבשורות חדשות בנושא במהלך החודשים הקרובים.

הסיפתח עם דגמי ה-4S הוא מבורך מבחינתנו – אך הבשורה הגדולה באמת תוכל להתרחש בדור המכשירים הבא מבית , אשר יקרוץ לקהל צרכנים רחב בהרבה


תגיות
Back to top button
Close
Close