הטיפה מתקרבת: האם היצרנית הסינית תצליח להמציא מחדש את עיצוב הסמארטפון? • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

הטיפה מתקרבת: האם היצרנית הסינית תצליח להמציא מחדש את עיצוב הסמארטפון?

חברת מכינה אותנו להשקתו של דגם חדשני ב-24 בינואר

כמו מקבילתה המצליחה יותר Oppo, גם חברת Vivo הסינית לא מתביישת לנסות דברים חדשים כשזה נוגע אל מכשירי הדגל שלה בתחום המובייל – ועכשיו נראה כי אנחנו צפויים לקבל את ההפתעה הגדולה הבאה שלה בתוך ימים ספורים, עם מוצר שקיבל את הכינוי המסתורי משהו The Waterdrop.

היצרנית החלה להפיץ טיזרים לקראת אירוע רשמי במהלך השבוע הבא בו יוצג דגם חדש המתיימר להיות שונה מכל מה שאנו מכירים – ככל הנראה עם מעטפת מתכתית אחודה ומעוגלת שתעטוף את המסך מכל הכיוונים והצדדים, בניגוד למבנה המוכר לנו כיום שמורכב בדרך כלל מחזית זכוכית נפרדת ומגוף מתכת מהצד השני. לא ממש ברור כיצד ניתן לבצע ייצור המוני (או תחזוקה אפקטיבית) של מוצר שכזה, אך הדבר רק מוסיף למסתורין ולעניין סביב המאורע.

האם זכור לכם עם קווי מתאר שכאלה? הטיזרים וההדלפות מבטיחים לנו משהו חדשני במיוחד

חשבון ההדלפות המפורסם בטוויטר Ice Universe סיפק כמה תמונות חלקיות של הסמארטפון והוסיף דיווח על כך ששמו הרשמי של המכשיר עשוי להיות Apex 2019 – יורש לאב הטיפוס Apex שהוצג בתערוכת MWC בברצלונה בשנה שעברה והפך בסופו של דבר למשפחת דגמי ה-NEX שהושקה הלכה למעשה.

פרסומים טריים מציינים את השם Apex – ועשויים לרמוז על אלמנטים גמישים או מבוססי רעד ורטט שיהיו במוצר

יתכן כי ה-Apex של שנת 2019 יציע טכנולוגיות פיאזו-אלקטריות ליצירת קול באמצעות הרעדת חיפוי הזכוכית של המסך, בתור תחליף לאפרכסת ולרמקולים מבוססי הממברנה המוכרים לנו – מעבר לכך, כל פרט אפשרי אחר אודות המוצר הוא בגדר תעלומה גדולה. צפו לעדכונים נוספים מאיתנו כבר בימים הקרובים – ואל תשכחו לספר לנו מה אתם הייתם רוצים למצוא ביצירה זו של .

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close