חדש מ-ADATA: כרטיסי microSD במיתוג גיימינג • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםטאבלטים

חדש מ-ADATA: כרטיסי microSD במיתוג גיימינג

היצרנית הטאיוואנית מצטרפת למועדון החברות שמציעות כרטיסי זעירים בנפחים גדולים במיוחד

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


העולם שלנו זקוק ליותר ויותר נפחי גדולים ודחוסים ככל הניתן, ולשמחתנו יש גם מגוון לא קטן של חברות שיותר משמחות לספק את הדרישה הזו – אשר כוללת בתוכה גם כרטיסי זריזים ומאסיביים.

אחרי שראינו את PNY, Team Group ו-Lexar מצטרפות למירוץ לפני כמה שבועות – כעת מציגה גם ADATA כרטיסי microSD חדשים משלה, בנפח שמתחיל מ-128GB סטנדרטיים יחסית ומגיע עד 512GB אשר מהווים את השיא הטכנולוגי הזמין כיום.

התבססות על כרטיסים בתקן ה-microSD בתור אמצעי לגיטימי לקבצים ויישומים מכל הסוגים מעולם לא הייתה גדולה יותר, כך נראה

הכרטיסים משתייכים אל מותג הגיימינג הצומח XPG, ומכוונים באופן ייעודי לחובבי הגיימינג בדרכים בתור מוצר שמתאים לאחסון יישומים ומשחקים בקונסולות Switch של נינטנדו, טאבלטים, ומשקפי מציאות מדומה בתצורה ניידת במלואה. הם מציעים מהירויות קריאה רציפות של עד 100 מגה-בייט בשנייה, מהירויות כתיבה רציפות של עד 85 מגה-בייט בשנייה וכמו כן הבטחה למהירויות כתיבה רציפות מינימליות של 30 מגה-בייט בשנייה – זאת בשילוב עם תמיכה בתקן ה-A1 App Performance שמספק אקראיים של לפחות 1,500IOPS בקריאה ולפחות 500IOPS בכתיבה.

היינו שמחים מאוד לראות גם דגמים עם תמיכה בתקן ה-A2 App Performance המתקדם יותר בביצועיו האקראיים עם קבצים קטנים

כרטיסי ה-XPG הקטנים ינחתו בחנויות במהלך החודש הקרוב, במחירים שעדיין לא נחשפו – אם כי אנחנו מאמינים כמו תמיד כי התחרות המורחבת תוכל לספק מלחמת קיצוצי עלות שתאפשר לכל הצרכנים ליהנות מתמורה טובה יותר לכספם. נקווה למחיר של פחות מ-250 דולר עבור הדגם הבעל האחסון המירבי.


תגיות
Back to top button
Close
Close