הזריזה ביותר תנצח? סמסונג מתכוננת להשקת מכשירי דגל חדשים בינואר • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

הזריזה ביותר תנצח? סמסונג מתכוננת להשקת מכשירי דגל חדשים בינואר

השקה מוקדמת לגלקסי נוט החדש פתחה את התיאבון עבור חברת הענק, שלפי הדיווחים מתכוננות במרץ להשקתו של הגלקסי S7 כבר בחודש ינואר הקרוב

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


האם מכשירי דגל חדשים של יגיעו בעוד חודשיים בלבד? דיווחים ברחבי הרשת מספרים כי הענקית הקוריאנית כבר החלה בייצור המוני של שבבי Exynos 8890 חדשים ומתקדמים עבור מכשיר הדגל הבא שלה בסדרת ה- S שלה, שייחשף בחודש ינואר 2016 ויושק כמה שבועות בלבד לאחר מכן, במסגרת האסטרטגיה 'דמוית אפל' שבה ראינו אותה נוקטת גם בשנה החולפת.

בסמסונג ראוי שיפור חיובי, לכאורה, לאחר קיצוץ של כחודשיים במועד ההשקה של הגלקסי נוט 5 (והגלקסי S6 Edge Plus לצידו) לעומת השנים הקודמות, ונראה כי הם מעוניינים לנסות ולהפעיל קיצוץ דומה גם על משפחת הגלקסי S, כאשר השקה בינואר 2016 תגיע למעשה כתשעה חודשים בלבד לאחר ההשקה של הגלקסי S6.

זו עשויה להישמע כמו בחירה תמוהה שרק תפגע במכירות החברה, אך בפועל היא כנראה היצרנית היחידה בעולם כולו שמסוגלת לבצע מהלך כזה, תודות לעובדה שהיא מייצרת את מרבית מכלולי החומרה במכשירים שלה באופן עצמאי, מה שמקצר את זמני האינטגרציה באופן מורגש. השקה של מוצרי דגל סלולריים בקצב מהיר יותר מכל השאר תאפשר לה לשמור על מעמדה כמלכת הביצועים ומלכת החומרה של השוק בכל זמן נתון, ומכאן הדרך להגדלת היקפי המכירות הכלליים והרווחים היא קצרה, כנראה.

ngn1 ngn

תוצאות מבחני ביצועים מוקדמות ששייכות, לכאורה, לגלקסי S7 והשבב החדש שלו – שאמור להיות מיוצר בדור השני והאפקטיבי עוד יותר של ליטוגרפיית ה-14 ננומטר, ועם ליבות עיבוד ככליות פרי פיתוח עצמי של . השקה בינואר משמעותה ככל הנראה יישור קו אל מול מכשירי ה- 820 הראשונים, וזה יאפשר לסמסונג יישור קו מבחינת הביצועים לכל הפחות, ואולי אפילו המשך השליטה בעולם הביצועים רבתי למשך שנה נוספת במצב אופטימי יותר

בנוסף לגלקסי S7 (ולתאום Edge שככל הנראה יגיע איתו), ישנם דיווחים על כך שהחברה תשיק סמארטפון מתקפל ראשון מסוגו בחודש ינואר, תחת שם הקוד Project Valley. בעבר שמענו אינספור שמועות אודות מכשירים גמישים שאוטוטו מגיעים אל החנויות, כשבפועל הדברים הקרובים ביותר שזכינו לראות הם ה-LG G Flex וה- Round שהיו גמישים אך באופן די מינורי שלא הביא למהפכה כלשהי בשוק – אז הרשו לנו להיות סקפטיים מאוד גם בנוגע להכרזה הנוכחית – אם כי במקביל נחזיק אצבעות לכך שזה אכן יקרה, וסוף סוף נקבל מוצר שיודע לספק לנו מסך גדול במעטפת קטנה.

קונספט של מכשיר חכם גמיש שהציגה סמסונג לפני כמה שנים - הייתכן שבשנת 2016 סוף סוף נראה את החזון המרשים הזה הופך למציאות?
קונספט של מכשיר חכם גמיש שהציגה לפני כמה שנים – הייתכן שבשנת 2016 סוף סוף נראה את החזון המרשים הזה הופך למציאות?

קישורים נוספים


תגיות
Back to top button
Close
Close