הופכים סמארטפון למחשב נייד: PhoneBook מנסה להצליח היכן שרבים נכשלו לפניו • HWzone
גאדגטיםבית חכם ו-IoTסמארטפונים

הופכים סמארטפון למחשב נייד: PhoneBook מנסה להצליח היכן שרבים נכשלו לפניו

האם העולם זקוק ליכולת להפעיל מעטפת של באמצעות כוח עיבוד של סמארטפון? מיזם ה- העדכני הזה עשוי להפתיע אתכם לטובה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


עוד מהימים בהם יכלו להיחשב מוצר חדש וטרי בעולמנו, אי שם בתחילת העשור, ראינו מיזמים שמטרתם הייתה לנסות להפוך אותם לתחליף מלא עבור מחשבים אישיים – כי למה להשקיע גם במכשיר חכם אישי מתקדם בכיס וגם במחשב חכם, אם אפשר להשתמש במוחו של הראשון על מנת להפעיל את השני?

הקונספט עצמו נשמע הגיוני למדי, אך יישום איכותי שלו התגלה כמאתגר מאוד – וחברות כמו ואסוס שאימצו אותו נכשלו באופן בלתי מבוטל במשימה, במספר הזדמנויות שונות. האם כל מה שהיה חסר להן הוא תג המחיר הנכון שיהפוך את העסק למשתלם, ותמיכה רחבה ככל האפשר? זה הרעיון הכללי שעומד מאחורי מיזם ה-PhoneBook, שהצליח לצבור מימון של יותר מ-380,000 דולר בתוך מספר שבועות ב-.

ה-PhoneBook הוא מעטפת של מחשב נייד במשקל של כ-1.4 קילוגרם עם מסך 15.6 אינץ׳ שמבוסס על פאנל IPS ברזולוציית 1,920×1,080 פיקסלים ותומך במגע, מקלדת ומשטח מגע פיזיים, רמקולים סטריאופוניים, פנימית שמספיקה לשמונה שעות עבודה ומגוון חיבורים – אך ללא מעבד, קישוריות אלחוטית או ייעודיים משלו.

שידרוג שימושי עבור הסמארטפון או גימיק שלא יפעל כראוי? אנחנו מעט סקפטיים – אך נראה כי אלפי רוכשים כבר השתכנעו והשקיעו ממיטב כספם

חיבור של סמארטפון או טאבלט מבוססי iOS או מבוססי אנדרואיד (עם שבבי Snapdragon בלבד – מכשירים עם שבבי Mediatek אינם נתמכים) דרך אחד מחיבורי ה-USB הזמינים ב-PhoneBook תאפשר לשקף את תצוגה המכשיר על המסך הגדול, ולעבוד בנוחות גדולה יותר עם המקלדת הפיזית, משטח המגע, מסך המגע הגדול או עכבר שיחובר גם הוא אל המוצר. ניתן לראות בכך מעין אלטרנטיבה לטכנולוגיית ה-DeX של – אך כזו שאינה מוגבלת למספר מכשירים מבית ומבוססת על חומרה ייעודית במחיר תחרותי, במקום להסתמך על חומרה שכבר זמינה (או אולי לא זמינה) בבית הלקוח המיועד.

בחברה מתפארים בכך שהם הראשונים לאפשר שימוש בעכבר בשילוב עם מערכת ה- במכשירי ואייפד

העלות הזולה ביותר עבור ה-PhoneBook שזמינה כעת היא 189 דולר (665 שקלים לערך), בתוספת 15 דולר עבור משלוח לכל רחבי העולם, ועם הבטחה לאספקות שיחלו כבר בחודש הבא ומעידות כי המוצר נמצא בשלב מתקדם מאוד, לכאורה.

נותרו שישה ימים לאיסוף כספי המימון, כאשר במידה והסכום הכולל יעלה על 400,000 דולר ה-PhoneBook יזכה לשדרוג ממעטפת פלסטיק למעטפת מתכתית יוקרתית יותר

שווה את ההשקעה או שלא? ספרו לנו מה דעתכם בתגובות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הפרויקט ב-Kickstarter


תגיות
Back to top button
Close
Close