ללכת על כל הקופה: Huawei תחשוף סמארטפון 5G מתקפל

פוסטרים שנתלו במסגרת ההכנות האחרונות לכנס ה-MWC בברצלונה חושפות לנו את ה-Mate X המסתורי – שמתקפל באופן הפוך ל- Fold של סמסונג

ההערכות העדכניות צופות כי סדרת מכשירי ה-P30 של חברת לא תערוך את הופעת הבכורה שלה במסגרת תערוכת המובייל הגדולה ביותר בעולם, שתחל מחר (ראשון) בברצלונה, אלא רק בסוף החודש הבא באירוע ייעודי בפריס – אבל זה לא אומר שליצרנית הסינית הגדולה ביותר אין תוכניות מעניינות עבור המאורע המתקרב. מה שנקבל בוודאות יהיה לכל הפחות מכשיר מתקפל בעל מסך גמיש ומכשיר בעל קישוריות – שניהם יחד באותו המוצר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


פוסטר שיווקי רשמי של מכשיר בשם ה-Mate X נצפה בשטח תערוכת MWC 2019 מוקדם מהמיועד – ושם מצהירים באופן גלוי כי מדובר במכשיר הראשון מסוגו בעולם שכולל גם קישוריות 5G וגם מנגנון מתקפל, בדומה ל-Galaxy Fold המרשים שנחשף רק לפני כמה ימים. ישנו הבדל משמעותי בין הדגמים, ראוי לציין, כאשר המנגנון של כולל מסך משני צנוע נפרד ומסך פנימי גדול שנחשף רק בעת פתיחה – בעוד שאצל קיפול המסך הפנימי מתבצע כלפי חוץ, כך שאותו פאנל ישמש את הדגם גם במצב הסגור שלו.

אופס – הסוד הגדול מתגלה בכל רחבי הרשת כיממה לפני הזמן הנכון

הפוסטר חושף לא רק יתרון משמעותי של בכל הנוגע לגודל המסך שיהיה זמין לצרכנים במצב הקומפקטי הסגור של המכשיר, אלא גם מבנה ייחודי למדי של גוף המכשיר שיכלול פינה עבה אחת לצד חלק צר יותר, כך שניתן יהיה לשלב כפתורי שליטה פיזיים ומספר חיישני צילום במוצר תוך שמירה על עובי מינימלי הן במצב פתוח והן במצב סגור שלו.

העיצוב של Huawei מזכיר את זה של אב-טיפוס סמארטפון ה-FlexPai הסיני מסוף השנה שעברה, יותר משהוא מזכיר את היישום בו בחרה עבור הטכנולוגיה

אין לנו פרטים טכניים נוספים אודות ה-Mate X (הגיוני להניח כי יבוסס על Kirin מפיתוח חברת הבת Hisilicon, יחד עם מודם תומך שלה שכבר הוצג לפני שנה), אך כנראה שזה ישתנה בקרוב מאוד – מסיבת עיתונאים של היצרנית השאפתנית מתוכננת למחר בשעות הצהריים ותחשוף לנו כנראה את ה-Mate החדש בצורה רשמית ומלאה. המשיכו לעקוב עבור עדכונים נוספים!

יריית פתיחה מבטיחה עבור MWC