הוא חוזר: ה-OnePlus One מקבל קיצוץ מחיר תמידי • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

הוא חוזר: ה-OnePlus One מקבל קיצוץ מחיר תמידי

עדיין מתלבטים מה הוא המכשיר החכם הכי טוב בפחות מ-300 דולר? עכשיו יש לכם מתמודד משמעותי נוסף לשקול: ה- One קשישא בגירסת ה-64GB שלו

נכון, הוא אוטוטו סוגר כבר שנה וחצי בשוק – אך ה- One, הסמארטפון שגרם לכל ספינות הדגל של 2014 להאדים כשקיצץ את מחירם בחצי כמעט מבלי להתפשר על המפרט הטכני, עדיין כאן ואפילו רלוונטי מתמיד.

מדוע, אתם שואלים? ב-OnePlus מודיעים כעת כי הקיצוץ הזמני במחיר המכשיר שהחל לפני כשבוע הופך לתמידי – מה שאומר שמהיום תוכלו להזמין לעצמכם את גירסת ה-16GB הבסיסית בעלות של 250 דולר בלבד (כ-960 ש"ח בהמרה ישירה), או את גירסת ה-64GB המשודרגת ב-300 דולר. מדובר בתגי מחירי שנמוכים ב-50 דולר מאלו שאיתם הושקו דגמי ה-OnePlus One במקור, כאשר ראוי להזכיר גם את עניין השיווק הסגור לפי הזמנות אשר בוטל אף הוא לפני מספר חודשים.

רוצה מכשירי הדגל מ-2014, עדיין רלוונטי מאוד גם ב-2015
רוצה מכשירי הדגל מ-2014, עדיין רלוונטי מאוד גם ב-2015

קיצוץ המחיר הנוכחי מחזיר את ה-One ישירות אל מרכז הבמה בשוק מכשירי הביניים. התחרות שמצפה לו היא ללא ספק קשה מאוד, וניתן למצוא מגוון רחב של סמארטפונים תחרותיים זולים ממנו – אך מצד שני כנראה שלא תמצאו אף מכשיר מבוסס שבב Snapdragon 801 וזכרון 64GB בעלות טובה יותר. זאת בנוסף לבסיס משתמשים ומודרים/מפתחים לא קטן, תמיכה תוכנתית נאה כולל ממשק OxygenOS ייעודי, ואפילו עדות לאיכות הכללית הטובה של המכשיר (על אף מספר בעיות מוכרות ומתועדות היטב) שמגיעות מה'וותק' שלו בשוק.

נחמד לראות את OnePlus מקצצת במחיר לצרכן, במקום לקחת את הרכיבים המתיישנים ולעטוף באריזה מעודכנת בכדי להמשיך ולשווק באותו המחיר - כפי שנוהגות לעשות כמה וכמה יצרניות אחרות בשוק הסמארטפונים
נחמד לראות את מקצצת במחיר לצרכן, במקום לקחת את הרכיבים המתיישנים ולעטוף באריזה מעודכנת בכדי להמשיך ולשווק באותו המחיר – כפי שנוהגות לעשות כמה וכמה יצרניות אחרות בשוק הסמארטפונים

עתה, נותרו לנו שני סימני שאלה גדולים אחרונים: איפה לעזאזל ה-OnePlus Two, ומה היא הבחירה הטובה ביותר – Zenfone 2 64GB או One 64GB? כמו תמיד, אתם מוזמנים לספר לנו מה אתם חושבים בתגובות.

סמארטפון ב-300 דולר - הבחירה מעולם לא הייתה קשה יותר
ב-300 דולר – הבחירה מעולם לא הייתה קשה יותר

תגיות

תגובה אחת

  1. הבחירה תלויה גם ביבואן הרשמי בארץ ברמת השירות שלו ובזמינות חלקי חילוף וגם באיכות המכשיר הסופית, האם בעיית ה TOUCH שהתלוננו כה רבות עליה ב ONEPLUS הזה נפתרו? התשובה שלי לגבי ASUS היא שהשירות שלהם כל כך גרוע שהוא מבחינתי לא אופציה בכלל.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close