ההפתעה של OnePlus: מכשיר 5G במחבוא • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםכתבות נבחרות

ההפתעה של OnePlus: מכשיר 5G במחבוא

גם המותג הצעיר הפופולרי הגיע אל תערוכת 2019 – עם מכשיר הדור הבא שיכלול מסך ארוך במיוחד בתוך מארז ייעודי שאינו חושף את התמונה המלאה

לא ציפינו מחברת OnePlus להשיק מכשיר חדש בתערוכת המובייל הגדולה שבברצלונה, אך נראה כי אנשיה החליטו לא להשאיר אותנו בידיים ריקות באופן מלא – והביאו אל הבמה הגדולה אב-טיפוס של דגם ה-5G הראשון שלהם, שעשוי לחלוק לא מעט ממאפייניו החיצוניים (והפנימיים) עם ה- 7 העתידי המיועד.

המכשיר המסתורי הוצג מתחת לכיסוי לבן עבה שנועד למנוע חשיפת העיצוב הכללי שלו ונתונים כמו המשקל, העובי או אפילו כמו יחידות הצילום שבחלקו האחורי – אך נראה כי יש סיכוי לא רע לכך שהמכשיר לא יכלול מגרעת מסך גדולה כמו בדגמי ה-OnePlus 6, ובנוסף יציע פאנל תצוגה ארוך במיוחד ביחס גובה-רוחב של 21:9, ממש כמו ב-Xperia 1 החדש. המכשיר יבוסס כמובן גם על ה- 855, בתוספת מודם X50 שאינו מובנה במעבד הראשי.

האם תאמץ את הסטנדרט החדש שהציגה בפנינו סוני? ברשת יש כאלו שמתיימרים לספק לכך הוכחות

המכשיר הציג את אחד השימושים המבטיחים ביותר בעידן הדור החמישי של הסלולר, כשהציג את הכותר Ace Combat 7 בפעולה בקצב תצוגה של 60 פריימים בשנייה במסגרת הזרמה ישירה משירות העונה לשם Shadow. השידור דרש רוחב פס קבוע של כ-20 מגה-ביט בשנייה בכדי לפעול כראוי, כאשר בחברה הצהירו כי הפוטנציאל המלא של המכשיר ברשתות דור חמישי יוכל להגיע ל-500 מגה-ביט בשנייה, כך שהזרמה ישירה של כותרים ברזולוציות גבוהות יותר ואולי אף בקצבי תצוגה גבוהים יותר (כשנראה יותר מסכים שתומכים בכך) תהיה אפשרית לכאורה, ואולי תמחק לחלוטין את קו הגבול בין גיימינג במובייל לגיימינג "אמיתי" בקונסולות הביתיות או במחשבים האישיים.

אנחנו עדיין לא יודעים מתי נראה את ה-5G המדובר מוצג באופן רשמי, ומתי נראה דגמים אחרים ורלוונטיים יותר לשוק המקומי שלנו – אך אין ספק כי העתיד של הוא מסקרן מאוד, לא פחות מהדגמים אותם היא הביאה אל השוק עד כה. נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם!

ראוי לציין כי ההזרמה הישירה בהדגמה בהתבסס על 5G בוצעה רק מאתר מובייל ייעודי שהוקם במתחם בידי חברת – אך אנחנו מקווים כמובן שבבוא היום כולנו נוכל ליהנות מיכולות דומות במכשירים החכמים שבכיס שלנו בכל זמן ובכל מקום

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close