ההפתעה הבאה של Spotify: מערכת אודיו למכונית שלכם? (עודכן) • HWzone
גאדגטיםבית חכם ו-IoTכתבות נבחרות

ההפתעה הבאה של Spotify: מערכת אודיו למכונית שלכם? (עודכן)

עדכון: העדויות החדשות מספרות על כך שבספוטיפיי עשויים לחשוף גם גירסה מעודכנת של שירות הסטרימינג החינמי שלה, אשר נתמך בפרסומות – כך שיהיה ברור יותר מה הן היכולות ומה הן המגבלות שלו, כדוגמת אי היכולת להקשיב לכל שיר שתבחרו ולהרכיב רשימות השמעה אלא רק להאזין לשירים מרשימה אקראית ולדלג ביניהם. כל זאת בתקווה לעמוד במשימה, ולהגיע ל-200 מיליון משתמשים רשומים בשירות עד לסוף השנה הנוכחית.

הכתבה המקורית: הכרזה אותה מכינה פלטפורמת הסטרימינג הגדולה ביותר למוזיקה עשויה להפוך אותה רשמית גם ליצרנית של גאדג׳טים

לאחר השקה מוצלחת למדי בשוק המקומי שלנו, שהצטרף אל עשרות רבות של שווקים שכבר נהנים ממנו – האם המטרה הבאה של שירות ה- תהיה יצירה של מוצרים מקוונים חכמים שיוודאו כי לא תפספסו שום הזדמנות להאזין לשירים האהובים עליכם?

הכרזה על אירוע תקשורתי מיוחד שיתקיים ב-24 באפריל בניו-יורק העלתה לכותרות עדויות אודות מוצר שחור ועגלגל בעל תצוגה מובנית שהוצע לחלק קטן מהמשתמשים בעלות חודשית של בין 13 דולר ל-15 דולר והתחייבות לתקופה של שנה – עבור המוצר עצמו ועבור שירות הסטרימינג גם יחד.

כך נראה המוצר המסתורי שיהפוך כל למערכת אודיו משוכללת?

Spotify כוללת כבר היום אינטגרציה בתוך תוכנת הניווט Waze ובתוך מערכות ה- Auto וה-CarPlay, אך כאן נראה כי מדובר במכשיר נפרד שיתמוך כנראה בעוזרת החכמה של Alexa, ויהווה דרך ישירה, נוחה ואינטואיטיבית יותר להאזין למוזיקה דרך השירות, באמצעות פקודות קוליות בלבד או באמצעות מספר כפתורים פיזיים ייעודיים. גם לבעלי רכבים שכוללים חכמה תומכת ספוטיפיי וגם לכאלו שלא – ואולי גם לרוכבים דו-גלגליים.

האם ספוטיפיי תצליח להציע אלטרנטיבה יעילה ונוחה יותר גם לרכבים שכבר כוללים חכמה מובנית, והופכים נפוצים יותר ויותר בשוק?

קיימת מידה גדולה של חוסר וודאות וסקרנות סביב האירוע המתוכנן של ספוטיפיי, ומוטב להתייחס אל כל הפרטים הידועים בשלב הזה בעירבון מוגבל – נקווה שההמתנה שצפויה לנו בשבועיים הקרובים תצליח להצדיק את עצמה.

ספוטיפיי כבר פועלת כמעט על כל מכשיר ומערכת הפעלה בשוק – אבל נראה שיש תוכניות התרחבות בכל זאת

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close